reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

ja tez zamierzam wczesniej zwiedzic porodowki:tak: ,a z porodem rodzinnym to jeszcze nie wiemy ale napewno maz bedzie ze mna a czy potem bedzie chciał wyjsc to okaze sie w "praniu":tak:
 
reklama
Napisał knacki
Witam! ja rodze za tydzien na Klinikach AM przy ul.Chałbinskiego, przejrzałąm całe forum-ani negatywnych ani pozytywnych opinii...czyzby nikt tam nie rodził?

witam!
na klinikach rodzi sie, i to sporo:-)
ja tam rodzilam w sierpniu i jestem b. zadowolona, opieka dzidziusia jak i moja byla bez zarzutu, rodzilam naturalnie, trafilam na super polozna i urodzialm bez naciecia, tam ponoc stawiaja na ochrone krocza, moja kolezanka rodzila tam jakies 3 miesiace temu i tez bez nacinania, ale to byl jej drugi porod

na klinikach mialam praktyki, z tego co tam widziałam to miały bardzo dobrą opiekę babeczki, rehabilitacja do nich przychodziła i generalnie były zadowolone :-)
 
Ja rodziłam na klinikach we Wrocławiu, i jestem bardzo zadowolona jak bede miała rodzić jeszcze raz to też tam.Poród rodzinny kosztuje 150 złotych ale jest ładna sala z muzyką, dzidzia po porodzie jeszcze około 2,5 godziny jest z mamą póżniej dają mamie odpocząć, miałam bardzo fajną położną, Zuzia była krzywo ustawiona w kanale rodnym i tylko dzięki niej wszystko skończyło się dobrze i szybko_Opieka na oddziałach też super, wcześniej leżałam na patologii i też fajne pielęgniarki. Informują o stanie maluszków, można iść podpatrzeć juak pielegnować dzidzie. Jest przyszpitalna szkoła rodzenia, i z niej przychodzą panie z poradnii laktacyjnej i pokazują jak przystawiać. Naprawdę polecam, moje dwie koleżanki też tam rodziły i też były zadowolone.Jest jeden minus, stare nie wygodne łóżka na położniczym ale w trakcie wymiany:tak: Całą ciąże prowadziłam w corfamedzie i też polecam:-) pozdrawiam i życzę wszystkim przyszłym mamom szczęśliwego rozwiązania i super dzidziusiów
 
ivka76 mam pytanko dotyczace dr Kazimierczak...
właśnie się do Niej wybieram prywatnie (niestety
też jestem po wizytach w Corfamedzie) i chciałam
się dowiedzieć czy posiada usg w gabinecie?
z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam cieplutko
magic:-)

Przepraszam, że dopiero teraz odpisują, ale nie widziałam wcześniej Twojego posta - tak, ma w gabinecie usg i nie dolicza dodatkowo za jego wykonanie.
 
Dzustta a do kogo chodziłaś, bo moja ciąże prowadziła dr Wickiewicz?Ostatnio byłam w styczniu to było po 60 zł. i cytologia 10zł a teraz to nie wiem, ale zadzwoń i zapytaj:-)
 
Dzustta a do kogo chodziłaś, bo moja ciąże prowadziła dr Wickiewicz?Ostatnio byłam w styczniu to było po 60 zł. i cytologia 10zł a teraz to nie wiem, ale zadzwoń i zapytaj:-)

BARA ja tez chodziłam do dr Wickiewicz. Bardzo miła choc cichutka osoba. Jedyna jej wada bylo to ze miala ciagle opóznienia. Raz malam usg 3D na dodz 19 a weszlam po 22iej. Ale ogolnie byłam zadowolona. Ja ostatnia wizyte mialam gdzies w pazdzierniku i wlasnie wizyta tyle kosztowala jak piszesz.
 
reklama
To fakt czekało sie czasami:-)ale tez jestem zadowolona, szczególnien chyba z USG bo robiła je bardzo dokładnie po kilka razy ogladała wszystko czy jest w porządku:-)pozdrawiam
 
Do góry