reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale i ginekolodzy WROCŁAW

Od jakiegos roku mieszkam we wroclawiu i niestety nadal nie moge znalezc sobie dobrego ginekologa, a raczej Pani ginekolog. Od wielu lat mam problem z wyleczeniem sie z najbardziej chyba standardowej choroby u kobiet, ciagle mam przepisywane rozne leki i kiedy koncze je brac mija tydzien kiedy wszystko jest ok, a potem problem wraca spowrotem.... Chodze w tej chwili do p. dr Goreckiej z Mediconcept, jednak nie jestem do konca zadowolona :no:. Czy mozecie mi polecic dobra PANIA ginekolog? tym bardziej ze zdecydowalam sie na dzidziusia chcialabym aby wszysto bylo ok. ;-)
 
reklama
KOT ja nie jestem z Wrocławia ale przez cała ciaze jezdziłam do Centrum Zdrowia Kobiety "Corfamed" (prywatne) na Kluczborskiej 37. Mnie prowadziła doktor Wickiewicz i jestem zadowolona (pisałysmy wyzej) ale jest jeszcze tam druga pani ginekolog. Mozesz sie tam przejsc i wszystkiego wypytac. to jest ich strona
CORFAMED
 
Od jakiegos roku mieszkam we wroclawiu i niestety nadal nie moge znalezc sobie dobrego ginekologa, a raczej Pani ginekolog. Od wielu lat mam problem z wyleczeniem sie z najbardziej chyba standardowej choroby u kobiet, ciagle mam przepisywane rozne leki i kiedy koncze je brac mija tydzien kiedy wszystko jest ok, a potem problem wraca spowrotem.... Chodze w tej chwili do p. dr Goreckiej z Mediconcept, jednak nie jestem do konca zadowolona :no:. Czy mozecie mi polecic dobra PANIA ginekolog? tym bardziej ze zdecydowalam sie na dzidziusia chcialabym aby wszysto bylo ok. ;-)

Bardzo dobra Pani GINEKOLOG:
Gabinet ginekologiczno-położniczy,
specjalista ginekolog-położnik dr n. med. Jolanta Sender
Wrocław, pl. Grunwaldzki 15 (klinika POLIDENT)
rej. tel. (071) 328 58 55
 
Ja i kilka moich koleżanek prowadziło ciąże w Corfamedzie, i oprócz doktor Wickiewicz polecały jeszcze dr. Kotkowską i Zabielską:-)
 
Dr Ppież przyjmuje również w przychodni kosmonautów na Horbaczewskiego, ale tylko jeden dzień w tygodniu,ja tam chodziłam ale do doktora T.Zajdel, nie jest straszny miło go wspominam/papatki
 
Hej,
szukam dobrego lekarza gin....Chce pzrzygotowac sie do ciazy a najlepiej zeby to byl ktos z brochowa lub kamienskigo....A co wiecie o Preety Agrawal? (ona jest z dyrekc). Dziek....
 
POLECAM dr Papieża,naprawdę rewelacja, dr Zajdel brrrr:no::wściekła/y:
Jestem szczęsliwą mamą 2,5 miesięcznego Patrysia i to włąsnie dzięki temu lekarzowi.
 
reklama
Hej!
Dyrekcyjnej nie polecam, koleżance powiedziano tam, że urodzi chore dziecko.Więc później spędziła kilka tygodni w Warszawie żeby zrobć dokładne badania. Na koniec urodziła zdrową córeczkę na Brochowie:-).
 
Do góry