reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, lekarze, położne WARSZAWA

Witam!
Rozwazam mozliwość porodu w Eskulapie w wapienicy.
Słyszałam wiele bardzo dobrych opinii ale słyszałam także, ze bardzo się spieszą z decyzja o cesarskim cięciu.
Stad moje pytanie: czy któraś z mam, które tam rodziły (nie chodzi oczywiście o cesarki planowane tylko poród naturalny) uwaza, że cesarskie ciecie wykonano za wczesnie???? Dlaczego?
 
reklama
Moja koleżanka rodziła w Eskulapie dwa tygodnie temu... W nocy dostała bóli i nad ranem odeszły jej wody... pojechała do kliniki i już sie zapowiadało, że urodzi naturalnie lecz lekarze pośpieszyli sie ze znieczuleniem.... po tym cała akcja porodowa wyhamowała no i bez zastanowienia zrobili jej cesarkę.....
Więc myślę, że opinia, że śpieszą się tam z cesarką jest prawdziwa... Jednak moja koleżanka jest zadowolona... Twój wybór... Ja rodziłam w wojewódzkim i nie narzekam...
 
M.C., tu masz cos wiecej na temat Esculapa :tak:
https://www.babyboom.pl/forum/zlota...-i-poloznictwa-esculap-w-bielsku-bialej-1237/

Ja tam rodzilam i jestem bardzo zadowolona (porod s.n. z ZZO). Kilka kolezanek mialo tam cc i tez nie narzekaja, a wrecz zachwalaja dalej.

Ja na wizycie u anestezjologa podpisalam oswiadczenie, ze chce cc jak zobacza, ze porod nie postepuje np. przez godzine-dwie - wolalam miec cesarke niz czekac tak jak to robia w niektorych szpitalach kilkanascie godzin z decyzja o cc... No ale kazda kobieta ma inne poglady na pewne sprawy...
Powodzenia! I zycze szybciutkiego porodu :-)
 
Również rodziłam w Esculapie, miałam planowane cc w związku z wysokim ciśnieniem i jestem bardzo zadowolona. Gdybym miała jeszcze raz rodzić to tylko tam :) ... super warunki i super personel :tak:
 
Witam
ja rodziłam na ul Czerniakowskiej (szpital Orłowskiego- tylko dlatego że moja lekarz tam pracowała-mialam cesarkę)
wcześniej moja koleżanka rodziła na Starynkiewicza i też miałam tam rodzić- bo mają naprawdę dobrą opiekę POporodową dla noworodków i w razie gdyby się coś działo tam właśnie jest opieka PO
aa co dla mnie wazne -tzn teraz juz nie..ale gdybym wczesniej wiedziała pewnie zdecydowalabym sie na starynkiewicza gdyz po cesarkach-zabieraja dzieci na noc- a wiadomo ze po takiej operacji ciezko jest sie poruszac, zejść z łóżek -właściwie trzeba zeskakiwać! miałam cały czas dziecko przy sobie ( uważam że powinni chociaz na 2 noce zaopiekować się maluszkami)
inna moja kolezanka rodziła na inflanckiej i mówiła że personel jest naprawdę super, przemiły itp...ja niestety nie mogę tego powiedzieć o paniach na ul.Czerniakowskiej -kiedy o cos pytałam odpowiadały z wyrzutem..ogólnie,,niezadowolone z życia i niemiłe..
 
Kimel nie sprywatyzowali bo Urzad Miasta cos nawalił i w ogole jest duzy problem z przyszloscia tego szpitala. Ja tam rodziłam i jestem ZACHWYCONA. :tak:
 
Ja rodziłam na Starynkiewicza w marcu 2007... totalna porażka, zero opieki i dla dziewczyn które były po cesarkach też nie było pomocy. nikogo tam nie wyśle nawet największego wroga;-) a teraz myśle i prawie jestem zdecydowana na bieleński co o nim myślicie??
 
reklama
zastanawiam sie nad instytutem matki i dziecka. czy ktos zna warunki tam panujace?

Nie rodziłam tam wprawdzie, ale nie polecam :no: leżałam kilka dni na porodówce, a później na patologii ciąży przez 3 tygodnie i potem absolunie nie chciałam tam rodzić :no: Syf, brud i malaria.... sale wygladają jak w prl-u, zardzewaiłe stare łóżka, nie mili doktorzy :no: :angry:, brudne łazienki... itp itd No chyba, że zapłacisz sobie za 1-osobowa salę to wtedy będzesz rodziła w normlanych warunkach, a po porodzie opłacisz sobie pokój jednoosobowy.

Jedyny plus jaki ma ten szpital to ponoć dobrych fachowców z neonatologii i w razie problemów ciążowych mają sprzęt i fachowców do ratowania malutkich dzieci.

Na patologii pracuje kilka naprawdę dobrych i miłych pielęgniarek, reszta to zmęczone zyciem i swoja pracą zgorzkniałe kobiety, nie miłe, nie sympatyczne i nie pomocne :no: Niestety tak to wygląda :baffled::-(

Zresztą zerknij sobie w gazecie wyborczej, co wtorek chyba jest dodatek z listą i zdjęciami dzieci, które urodziły się w ostatnim czasie, zauważ ze najmniej dzieci rodzi się między innymi w tym szpitalu....

Ja nie polecam :no:
 
Do góry