reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

reklama
Liriel- dziękuje za odp.Czy czasem Twoją ciążę nie prowadził Janecki?
Z opinii moich koleżanek,należałoby go wpisac na czarną listę.Ja go nie znam więc, nie wypada mi tego robic.Mogę jedynie powiedzieć , że nie cieszy sie najlepszą opinią.
Jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam.

Polecam Cezarego Utkiewicza, przyjmuje e Przychodni na Grabówku. Prowadził moją pierwszą ciążę nieco ponad 4 lata temu, był "opiekunem" po porodzie i teraz prowadzi moją drugą (aktualnie 22 tydzień). Świetny, szczery i dokładny.
 
Cześć, gdzie polecacie rodzić w Trójmieście? Ja na razie się staram :D ale moja bliska przyjaciółka już niedługo będzie przed tym trudnym wyborem i chciałabym aby trafiła do dobrego i sprawdzonego miejsca
 
Cześć, gdzie polecacie rodzić w Trójmieście? Ja na razie się staram :D ale moja bliska przyjaciółka już niedługo będzie przed tym trudnym wyborem i chciałabym aby trafiła do dobrego i sprawdzonego miejsca
Ja rodzilam w gdyni redlowie i bylam bardzo zadowolona, wiadomo ile osob tyle opini ale tak wyszlo ze trafilam na porodowke bylam tam pol dnia, pozniej na patologie i pozniej znowu porodowke, w tym czasie trafilam na 3 polozne i wszystkie byly mile i pomocne, ta z ktora rodzilam p Justyna super naprawde
 
Witam,

Stoimy przed wyborem położnej środowiskowej podczas ciąży. Ma ktoś kogoś godnego do polecenia na terenie Gdyni ?

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam,
Kornel
 
Hej dziewczyny! Mam termin na marzec, to moja pierwsza ciąża i kompletnie nie ogarniam tematu xd a niestety nie mam nikogo z rodziny czy znajomych kto rodził tutaj i nie mam kogo podpytać. Czy orientuje się któraś, jak wygląda sytuacja z przyjęciem na porodówkę w UCK w Gdańsku? Mieszkam dosłownie rzut beretem od tego szpitala dlatego zastanawiam się, czy mogę "czekać do ostatniej chwili" czy lepiej jechać wcześniej gdzieś dalej? Ciąża rozwija się prawidłowo jeśli to ma jakieś znaczenie
 
Hej dziewczyny! Mam termin na marzec, to moja pierwsza ciąża i kompletnie nie ogarniam tematu xd a niestety nie mam nikogo z rodziny czy znajomych kto rodził tutaj i nie mam kogo podpytać. Czy orientuje się któraś, jak wygląda sytuacja z przyjęciem na porodówkę w UCK w Gdańsku? Mieszkam dosłownie rzut beretem od tego szpitala dlatego zastanawiam się, czy mogę "czekać do ostatniej chwili" czy lepiej jechać wcześniej gdzieś dalej? Ciąża rozwija się prawidłowo jeśli to ma jakieś znaczenie


Hej!!
Ja mam termin na 04/01/2020. Położna mówiła, że szpital ogólnie bardzo dobry, ale ze względu na to, że jest po remoncie, jest tam cały czas bardzo duże oblężenie. Powiedziała, że jeśli chodzi o sprzęt, jest nowy, oddział wygląda naprawdę bardzo dobrze, ale jej zdaniem ogromnym minusem jest brak okien w salach porodowych. Uważa, że leżenie czasem nawet 12h czy więcej bez świadomości, jaka jest pora dnia, może negatywnie wpływać na samopoczucie rodzącej. Dlatego myślę, że fajnie jest mieć jakąś awaryjną opcję numer 2 czy nawet 3. Jeśli akurat nie będzie miejsca to odeślą Cię na pewno do innego szpitala. Zdaniem położnej, dobrym wyborem jest szpital w Kartuzach, Wejherowie czy nawet Pucku (w Pucku jest bardzo mało porodów i podobno jest bardzo komfortowo. Minusem jest to, że przy powikłaniach, dziecko jest wiezione na Zaspę).
 
Hej dziewczyny,
mam pytanie o dr Wasilewskiego z Tczewa.
Czy któraś z Was miała prowadzoną ciążę przez niego? :)
 
Hej.
Muszę na cito zmienić lekarza bo moja doktor przyjmuje 50 km od Gdańska i nawet nie mam jak tam dojechać a z brzuchem będzie ciężko.
Mam już umówiona wizytę do doktor Małgorzaty Niedziweckiej, czy któraś z Was była na wizytach u niej?
 
reklama
Witam, poszukuję placówki najlepiej w województwie pomorskim w której zrobię w miarę szybko echo serca płodu prywatnie lub na NFZ. Proszę o wasze opinie pozdrawiam!
 
Do góry