reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szpitale, połozne , lekarze TRÓJMIASTO

Witajcie:-)
Czy możecie napisać swoja opinię o dr. Lechu Bolt prywatnie przyjmuje na Chełmie i jest ord. na Zaspie.
Zastanawiam sie czy bedzie dobry do prowadzenia mojej ciąży? Słyszałam tez dobre opinie o dr Wydra
Dziekuje za pomoc
 
reklama
Witajcie:-)
Czy możecie napisać swoja opinię o dr. Lechu Bolt prywatnie przyjmuje na Chełmie i jest ord. na Zaspie.
Ja osobiscie do niego nie chodzilam,bo mieszkam w Anglii,ale moja kuzynka pare lat temu do tego doktora chodzila i bardzo go sobie chwalila:tak:miala problemy z ciaza i troche lezala w szpitalu to zawsze do niej przychodzil i sprawdzal osobiscie czy wszystko wporzadku:tak:
 
Dziekuje :) jest moim lekarzem ale nie wiedziałam jak to wyglada z Ciąża.
Porozmawialam tez z pacjentkami w poczekalni i tez mialy pozytywne opinie.
 
Witajcie, Mam zamiar rodzić w szpitalu na Zaspie, moją położną ma być pani Alicja Grzesiak, czy któraś z Was może mi coś o niej powiedzieć?
 
Witajcie, Mam zamiar rodzić w szpitalu na Zaspie, moją położną ma być pani Alicja Grzesiak, czy któraś z Was może mi coś o niej powiedzieć?
 
Zdecydowanie polecam dr Macieja Boćkowskiego - złoty człowiek i wspaniały specjalista: bezinteresowny i kompetentny. Co do porodu rodziłam na Klinicznej, dobra opieka, siostry miłe i pomocne. Synek leżał na neonatologii - tam też wspaniała opieka.
 
Witam jestem nowa :)
Termin mam na połowe stycznia. Chciałabym się dowiedzieć jak to jest z szpitalem na Zaspie?? Czy trzeba ukończyć szkołę rodzenia aby była możliwość porodu rodzinnego?? Ile to kosztuje?? I jak jest z znieczuleniem?? No i jaka jest ogólnie tam sytuacja?? Bardzo bym prosiła o odpowiedź;)
 
Tak źle i tak nie dobrze to ja już nie wiem gdzie będe rodzić. A czy któraś z was opłacała położną za to żeby przyjechała do danego szpitala odebrać poród? Po ostatnim traumatycznym przeżyciu uważam że teraz jak nie zapłacisz lub nie masz szczęścia czeka mnie to samo, na prywatną klinike nie mam ale słyszałam że można opłacić położną. Potrzebuje kogoś kto dopilnuje moich praw i żeby wszystko przebiegło pomyślnie a dziecko urodziło sie zdrowe. Nie chce znów zostać zmieszana z błotem do tej pory nie moge dojść do siebie.
 
reklama
Do góry