reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szukam Mam z Niemiec

Kicia gratulacje dla malego tuptusia:-)

U nas mikolaj byl ale tylko u Noemi...Przyniosl lalke Agatke co robi siku na nocniku-mam cicha nadzieje ze odpatrzy od lalki i zacznie sama kozystac z nocnika,dostala tez znikopis z fishera i dostanie ejszcze-bo nie doszlo-zestaw-stoliczek,dwa krzeselka plus laweczka...No i wczesniej juz w polsce dostala lalke,jak naciska sie jej na brzusio to gra rozne urywki dzieciecych piosenek,rajstopki i slodycze...:-) A co bylo u Was?
 
reklama
brak zdjecia:-( Not found

Dzis bylysmy na szczepieniu jak narazie Laura nie ma goraczki zjadla kaszke z Hipp na noc i spika ale jesczze sie obudzi na butelke:tak:
Laura wazy 7270g i mierzy 67cm:-)

Siedze sama i czekam az ten Moj wroci.Nuda wiec weszlam na forum

Znacie jakies stronki z szablonami do zdjec.Np jakis zajaczek i tam wklejamy zdjecie buzi Naszej pociechy?
 
hej Kobietki!

Krecik ogromne gratulacje !!!!i wszystkiego dobrego w roli podwojnej mamy!


Moja Marie to tylko po 1 szczepieniu mi caly dzien krzyczala potem za kazdym razem bylo dobrze.Mala zaczela wstawac i teraz wstaje przy wszytskim czego sie chwycic moze wiec pelne rece roboty!
Nas mikolaj tez nie ominal ;-) Marie dostala piramide i puzle co sie do takiego domku wrzuca z fischer price.Tato dostal slodyczy pelne buty haha a i mnie w tym roku nieominal i dostalam przepiekne kolczyki i zegarek :tak::-D:-D

Anka spora ta Wasza dziewczyna ...chyba za tatusiem co?Zycze wszystkiego dobrego dla Lauruni , zdrowka przedewszystkim...

Pozdrawiam Was goraco i zycze milego dnia!
 
witam was serdecznie wrociłamz Polski i szykuje sie do wyjazdu na swieta niestety tylko na 4 dni ale dobre i to.Nie było mnie kilka dni bo mialam załamkę znów nam sie nie udało z rodzenstwem dla Pati.Marcin nei traci nadziei ale mi zaczyna jej pomału brakowac.Chce urodzic mu dziecko ale jakos matka natura plata nam figla.a mzoe juz jestem za stara na dziecko? przepraszam za mój pesymizm ale ostatnie dni były dla mnie bardzo trudne.
Pozdrawiam was wszystkie Asia
 
Asiu nie zalamuj sie jeszcze dasz marcinowi dziecko.Ja juz wiem ze to bedzie Wasze oczko w glowie.Trzymam kciuki za starania.A tak jak napislas dobre i 4 dni:happy:

Zuzanno ja widze tatusia w Laurze ale i swoich rysow tez potrafie sie doszukac.Jak spi to podoban do mamusi a jak otworzy oczka to caly tatus
Sama spojrz

Podobni:confused:
8bh5x6t.jpg


Tutaj bardziej tatusiowa buzia
6ofe98z.jpg
 
reklama
Witam dziewczynki niewiem czy mnie pamietacie :-)pisalam tu jakis czas temu ze sie przeprowadzam do Niemiec wiec juz tu mieszkamy we trojeczke.
Pozdrawiam was wszystkie cieplutko postaram sie czesciej udzielac ;-)
Krecik ja rowniez GRATULUJE :-)
Anka26,07 jakos ciebie i twoja Laurunie zapamietalam najbardziej alez ona urosla sliczna dziewczynka :tak:
 
Do góry