reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

@hajmal pozwól ze nawet tego nie skomentuje co za poj***** osoba az mi sie ciśnienie podniosło .
@Lu_cy jak chcesz to zerknij na moje dawkowanie podczas zbijania homocysteiny

Homocysteina na koniec listopada 14,50 natomiast ok 7 stycznia poziom 6,14 suplementacja jaką stosowałam to
Metafolina Swanson 800mcg 1 dziennie
Femibion Natal 1 również jedna dziennie
Acard 75 mg 1 dziennie
Witamina B12 Metylokobalamina Swanson 5000msg (pierwszy tydzień codziennie jedna potem 0,5 tabletki dziennie
Witamina B6 P-5-P Swanson 5000mcg jedna dziennie
 
reklama
@hajmal pozwól ze nawet tego nie skomentuje co za poj***** osoba az mi sie ciśnienie podniosło .
@Lu_cy jak chcesz to zerknij na moje dawkowanie podczas zbijania homocysteiny

Homocysteina na koniec listopada 14,50 natomiast ok 7 stycznia poziom 6,14 suplementacja jaką stosowałam to
Metafolina Swanson 800mcg 1 dziennie
Femibion Natal 1 również jedna dziennie
Acard 75 mg 1 dziennie
Witamina B12 Metylokobalamina Swanson 5000msg (pierwszy tydzień codziennie jedna potem 0,5 tabletki dziennie
Witamina B6 P-5-P Swanson 5000mcg jedna dziennie
Słuchaj a ta moja tabletka B12 5000 nie ma podzialki ciełaś to nożem? Czyli brałaś też femibion natal w czasie tego miesiąca zbijania. To może ja też będę brała ten prenatal uno

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słuchaj a ta moja tabletka B12 5000 nie ma podzialki ciełaś to nożem? Czyli brałaś też femibion natal w czasie tego miesiąca zbijania. To może ja też będę brała ten prenatal uno

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak ja przecinalam to nożem na pol nie było żadnego problemu (pamietaj że to B12 bierze SI najlepiej pod język ) co do Femibionu to ja bralam podczas zbijania i podczas całej ciąży pierw 1 potem 2
 
Tak ja przecinalam to nożem na pol nie było żadnego problemu (pamietaj że to B12 bierze SI najlepiej pod język ) co do Femibionu to ja bralam podczas zbijania i podczas całej ciąży pierw 1 potem 2
Dobra truskawkowa jest to mogę ssać :) w takim razie zrobię tak jak jak Ty

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal trafilas na jakas wredną babę. Jedzie się i płaci za wizytę, a oni nic nie pomagają.
Myślę,że jeżeli heparyna nie szkodzi,a może pomóc to lepiej ją brać i mieć spokój psychiczny. Na mnie tak to działa.
U nas wszystko ok. Zastanawiam się do kiedy będę brała acard,bo podobno nie do końca ciąży? W którym tyg.odstawialyscie?
I jeszcze pytanko do rodzących:) masowalyscie sie olejkami,zeby uniknac nacięcia krocza? Jakimi i czy to Wam pomogło?
 
Hajmal trafilas na jakas wredną babę. Jedzie się i płaci za wizytę, a oni nic nie pomagają.
Myślę,że jeżeli heparyna nie szkodzi,a może pomóc to lepiej ją brać i mieć spokój psychiczny. Na mnie tak to działa.
U nas wszystko ok. Zastanawiam się do kiedy będę brała acard,bo podobno nie do końca ciąży? W którym tyg.odstawialyscie?
I jeszcze pytanko do rodzących:) masowalyscie sie olejkami,zeby uniknac nacięcia krocza? Jakimi i czy to Wam pomogło?
Ja sie nie masowałam bo miałam zakaz (niska waga miski i ryzyko porodu przedwczesnego ) co do acardu to ja bralam do końca 33 TC
 
MagdaLena acard przestalam brac w 33tc , trzeba go przed 34tc odstawic .bo ma wplyw na serce dziecka- chyba zamykanie sie komor. Olejkami sie nie smarowalam bo mi z gory zapowiedzieli cc


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny co dajecie swoim dzieciom na przeziębienie . Mała ma katar kaszel i cały czas łzawiące oczy . Czy iść najlepiej odrazu do lekarza ? Czy poczekać 3 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja Zosi daje wit c podwójna dawke 10 kropelek, na katar zakraplam takimi kropelkami izosnasin, one bardzo pomagaja. Juz dwa razy wyciagnelam Zosie z kataru dzieki nim. Zakraplam czekam chwile i odciagam katarkiem. Na kaszel lekarz przepisal malej flegamine 2x 4 klopelki .
Mam nadzieje ze malutka da rade i nie rozwinie sie wam ta choroba. Daj znac jak co u Was, czy przechodzi.

@ni_kusia co tam u Was? Jak zoltaczka i karmienie??

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć kochane przepraszam ze się nie odzywam ale nie mam kiedyś iść siku. Walczymy z kolkami. Niby nie są silne i nie codziennie ale nie pozwalają odłożyć Sary muszę ja na rękach trzymać. Stosujemy sab&simplex i probiotyk i jest lepiej ale ze spaniem problem tylko cycek i cycek. .. z karmieniem super piersi już lekko tylko bola. Bardziej boli nachodzenie pokarmu niż karmienie. Teraz przystawianie do piersi to rozkosz;p oprócz tego ciagle Sara żółta ale mniej. Wczoraj byłyśmy u pediatry i wazy 4550 wiec w miesiąc kilo przytyła. Teraz wołam na nią niedożywiony wcześniaczek jak codziennie od 3 w nocy do 8 rano bez przerwy ssie cycka... :)
Je faktycznie bardzo często...

Przepraszam ze nie udzielam się w dyskusji ale czytam was tylko nie mam kiedy odpisać. Jak się dorwę do komputera postaram się więcej wam odpisać. Ale myśle o was i waszych maluszkach i o naszym rodzynku w brzuszku tez ;)

Mówiłam wam ze jeszcze bym chetnie jedno urodziła??;) ale to już raczej marzenie ale chęci są :)

Dzisiaj ostatni szew ze środka sobie wyciągnęłam. Drażniło mnie to i w końcu skubańca dorwalam. 5 supełków miał drapak jeden ale dałam mu rade. Już jestem wolna choć ciagle plamie wiec połóg to 6 tygodni pewnie zaliczę. Eh...

Kochane całuje was i pozdrawiam wasze maluszki ;)
 
Do góry