reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

szukam osób z mutacją MTHFR C 677T

reklama
U nas leci po Mału obecnie 30+2 tc czuje sie bardzo dobrze oprócz tego że Mam Rwe Kulszową Nic mi zupełnie nie dolega ... Dwa tyg temu byłam u fizjoterapeuty obkleił Mi plecy tejpami i pod wóch dniach jak ręką odjął [emoji170][emoji172]

Obecnie wychodzimy z choróbska Małgosia zapalenie oskrzeli starsza mega kaszel ale osłuchowo czysta i tak od dwóch tyg ... Ale wychodzimy po mału na prostą

A Co u Was ??? Jak dzieciaczki ???
 
Oj wspolczuje, ten ból rwy kulszowej jest straszny.
Pieknie wam mija to juz teraz blizej konca :)
Bierzesz zastrzyki?

Moja Zosia tez chora, kaszle. Katar sie leje strumieniami. Jutro chyba pojade do lekarza bo zaczynam sie bac.
Nie woele mowi, mama, tata, baba, koko i kici. Czasami pokazuje mi ze zsiusiala pampka, ale jeszcze nie pokazala zanim zaczela siusiac. Po za tym to maly wymuszacz i manipulator.
 
Oj wspolczuje, ten ból rwy kulszowej jest straszny.
Pieknie wam mija to juz teraz blizej konca :)
Bierzesz zastrzyki?

Moja Zosia tez chora, kaszle. Katar sie leje strumieniami. Jutro chyba pojade do lekarza bo zaczynam sie bac.
Nie woele mowi, mama, tata, baba, koko i kici. Czasami pokazuje mi ze zsiusiala pampka, ale jeszcze nie pokazala zanim zaczela siusiac. Po za tym to maly wymuszacz i manipulator.
Tak zastrzyki biore .. Mlody ma juz 2 kg
Ja kompletuje wyprawke i szukam wozka dla Misi i mlodego ...
Jesli chodzi o mowienie to u nas tez z tym szalu niema ale przyjdzie czas ze beda gadaly jak najete i bedziemy mialy obie dosyc [emoji85][emoji86]

A co z Reszta [emoji780][emoji782] zadna juz nie zaglada [emoji136]
 
Dziewczyny jestem załamana. Poroniłam dwa razy. Mam mutacje Mthfr C hetero i Pai1 homo. Nie wiem już co mam robić każdy lekarz mówi coś innego. Proszę doradzcie coś...
 
Dziewczyny jestem załamana. Poroniłam dwa razy. Mam mutacje Mthfr C hetero i Pai1 homo. Nie wiem już co mam robić każdy lekarz mówi coś innego. Proszę doradzcie coś...
Myślę że powinnaś znaleźć lekarza, który będzie przepisywał heparyne. Może dodatkowo też acard. A jak u Ciebie z homocysteiną, kwasem i b12?
 
Dziewczyny jestem załamana. Poroniłam dwa razy. Mam mutacje Mthfr C hetero i Pai1 homo. Nie wiem już co mam robić każdy lekarz mówi coś innego. Proszę doradzcie coś...
Wspolczuje i tule bardzo wiem co czujesz [emoji26] podstawa to dobry lekarz bralas jakies leki dotychczas ??

I od razu pisze uwierz mi mozesz zajsc normalnie i donosic ciaze patrz na moj przyklad gdzie ja jestem po 4 stratach ...
 
Ws ws w
Myślę że powinnaś znaleźć lekarza, który będzie przepisywał heparyne. Może dodatkowo też acard. A jak u Ciebie z homocysteiną, kwasem i b12?
Byłam u Pani doktor i powiedziała, że acard od starań i po zajsciu w ciąże heparyna. Jeśli chodzi o poziom kwasu czy b12 to nie badałam. Biorąc sam Prenatal uno homocysteina wyniosła 5. W związku z zaleceniami od gin Prenatal zmieniłam na femibion z racji tego, że zawiera metafoline i dodatkowo sumplementuje folian 600 z aliness. Mam w planach dokupić metylowana b6 i b12. Dziewczyny jak u Was wyglądała suplementacja i w jakich dawkach? Z racji niskiej homocysteiny nie chciałabym przedobrzyc...
 
Wspolczuje i tule bardzo wiem co czujesz [emoji26] podstawa to dobry lekarz bralas jakies leki dotychczas ??

I od razu pisze uwierz mi mozesz zajsc normalnie i donosic ciaze patrz na moj przyklad gdzie ja jestem po 4 stratach ...
Po stratach moim problemem jest to, że nie potrafię teraz zaufać lekarzowi ☹️2 dni temu byłam u Pani profesor i wydaje się być konkretna, przynajmniej coś wie na temat mutacji. Do tej pory brałam Prenatal uno (teraz zmieniłam na femibion 1) i folian 600 z aliness.
 
reklama
Ws ws w

Byłam u Pani doktor i powiedziała, że acard od starań i po zajsciu w ciąże heparyna. Jeśli chodzi o poziom kwasu czy b12 to nie badałam. Biorąc sam Prenatal uno homocysteina wyniosła 5. W związku z zaleceniami od gin Prenatal zmieniłam na femibion z racji tego, że zawiera metafoline i dodatkowo sumplementuje folian 600 z aliness. Mam w planach dokupić metylowana b6 i b12. Dziewczyny jak u Was wyglądała suplementacja i w jakich dawkach? Z racji niskiej homocysteiny nie chciałabym przedobrzyc...
W femibionie masz postać mieszaną. Ja nie brałam kompleksów żadnych, wszystko osobno. Dawki ustalone na podstawie poziomu kwasu foliowego i b12. Ja biorę 800mcg kwasu swansona, b12 pół tabletki 2.5mg(1.25mg), b6 p-5-p 20mg. W ciąży zrezygnowałam z b6, bo biorę dużo magnezu. Do tego b2- 9mg, choline 500mg(przed ciąża cholina+inozytol 250/250mg), omega 3, witamina d3, cynk i selen.
 
Do góry