reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szymon, 24tc-siłacz mój najdroższy.....

reklama
Jak miło widzieć Twoje posty Wiolu! Myślę o was często i szczerze Twoja cisza mnie martwiła.. Dobrze że już lepiej i w domu! ściskam małego, i starszego! A mam pytanie co do retinopatii? kiedy Szymuś był badany po operacji? i jak szybko stwierdzili że operacja pomogła?
 
Wczoraj z tego wszystkiego zapomniałam, ze Szymocha w szpitalu nauczył się chwytać grzechotkę (choć nie zawsze pamięta, ze ma ją w rączce i co jakiś czas jest bęc w głowę:sorry:), przewraca sie z brzucha na plecy(też nie wiem czy to prawidłowe, bo robi taką foczkę) i odktył, że ma nogi, a bardziej kolanka. Z chwytaniem stópek jeszcze sobie nie radzi, ale powoli:tak:. Rzeczywiście było długo, długo nic, a w ciągu tygodnia trzy umiejetności nabył.
Narazie ćwiczymy tylko w domu, z wyjściami mamy odczekać troche po tym zap. płuc. No to chyba na tyle...:-)
 
Hej Karola (jeśli mogę się tak zwracać?:sorry:). Szymek był badany po ok 2 tyg. od zabiegu, wtedy tez stwierdzili, ze zabieg się udał, ale jeszcze nie są wstanie powiedzieć w jakim stopniu się powiódł. Teraz gdy Szymek skończył 6 m-cy na badaniu wyszło, że ok, siatkówka się nie odkleja, a dopiero jak skończy rok bedzie można sprawdzić, czy ma jakąś wadę. Czyli wychodzi na to, że od ostatniego badania po laserze mineły ponad 3 m-ce do kolejnego badania. Teraz kolejne wychodzi w kwietniu.
Dziekuję, ze się martwiłaś. To bardzo miłae. A jak Jaś? Jaka waga? No i czy wspominaja, kiedy do domku???
 
Wiolu super, że jesteście już w domku. A ty Szymuś prosze już nie chorować tylko zaskakiwać mamusię co tydzień nowymi umiejętnościami. :-D Buziaczki i zdrówka przedewszystkim!!!
 
reklama
No świetnie :tak: Widzisz mamusia, tak już z naszymi bąblami jest, długo długo nic a potem nadrabiają.

P zaczęła się obracać tez na 7 miesięcy, nieprawidłowo ale ćwiczyliśmy już od 4 miesiąca więc jakoś poszło a stópki do buzi wzięła na 9 miesięcy ale długo jej nie interesowały ;-) nie ma na to reguły. Bierz pod uwagę wiek korygowany i jest super :tak::tak::tak:
 
Do góry