reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tabletki antykoncepcyjne

SleepingBeauty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Sierpień 2018
Postów
512
Hej :)
Zastanawiam się, jak to jest..
Niby przed dobraniem tabletek anty powinno się zrobić badania na hormony. Ja tego nie miałam. Ale jeśli tabletki nie powodują u mnie skutków ubocznych, to znaczy że są dobrze dobrane do moich hormonów ?
 
reklama
reklama
Ejj bez stresu, ja brałam jednoskładnikowe dwa lata kp syna później jeszcze pół roku, teraz skończyłam po 10 miesiacach kp córki, starałam się o tej samej godzinie ale nie zawsze wychodziło, zapomnieć też mi się zdarzyło czy to do 12h czy nawet więcej. W ulotce np cerazzet jest opisane jak postępować w takich przypadkach, wystarczy się tego trzymac.
 
Ejj bez stresu, ja brałam jednoskładnikowe dwa lata kp syna później jeszcze pół roku, teraz skończyłam po 10 miesiacach kp córki, starałam się o tej samej godzinie ale nie zawsze wychodziło, zapomnieć też mi się zdarzyło czy to do 12h czy nawet więcej. W ulotce np cerazzet jest opisane jak postępować w takich przypadkach, wystarczy się tego trzymac.
Tez bralam cerazzet i moja gin mnie uczulala, ze one nie dzialaja antykoncepcyjnie tak dobrze, jak dwuskladnikowe, jesli nie jest sie regularnym. No i moga prowokowac krwawienia, bo maja mniej hormonow, ale dla mnie byly super.
 
Do góry