reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

GRUDZIEŃ 2017:
Jadzia715~19cs/OM 4.12./BHCG 5.01.2018/ same witaminy bez stymulacji
agawid 10dc / cykl stymulowany clo/bez iui
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was robiła sobie test owulacyjne i przy dodatnim zastrzyk z Ovitrelle ? Gin przepisał mi zastrzyk w tym cyklu.
 
A u mnie dziewczyny bez zmian. Tyle że białego śluzu dziś dużo... Więc albo rzeczywiście jestem w ciąży i późno doszło do zagnieżdżenia bo np. Owu się przesunela to by się zgadzało. Albo jakaś torbiel [emoji4] czekam do wigilii... także Puki co nie mam co podsumowywac bo nie wiem co jest grane [emoji4]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A u mnie dziewczyny bez zmian. Tyle że białego śluzu dziś dużo... Więc albo rzeczywiście jestem w ciąży i późno doszło do zagnieżdżenia bo np. Owu się przesunela to by się zgadzało. Albo jakaś torbiel [emoji4] czekam do wigilii... także Puki co nie mam co podsumowywac bo nie wiem co jest grane [emoji4]

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam w środku ogrom tego śluzu białego jajniki chce mi rozwalić... Jeszcze w życiu takiego nie miałam. 20 DC.

Napisane na CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tak miałam właśnie W 16,17, 18 dc i podejrzewam że wtedy miałam owu bo było tego najwięcej... Potem się uspokoiła i dziś 30 dc i znów biało ale bardziej wodnisty

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry