reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tak to my!Staraczki! !:-)

Dzięki dziewczynki za miłe słowa :-) ja Pół i co to tak okazyjnie będę się udzielać muszę na nowo się wdrożyć a to chwilę zajmie [emoji6][emoji6][emoji6]
 
reklama
Oooo kogo my tu mamy ! ;-) Jadzia witaj :-) az mnie sklonilas do napisania. ja tez jestem ostatnio mniej aktywna na forum. Podobnie jak Jadzia włączyłam tryb życia po staremu. Nie liczę dni, nie chodzę do lekarzy. Powiem Wam ze jest pięknie :-) mam teraz pieniądze na zakupy :-D a czas dla męża i domu. Na razie żyje przyszłym remontem nowego domu z pięknym ogródkiem.
 
Oooo kogo my tu mamy ! ;-) Jadzia witaj :-) az mnie sklonilas do napisania. ja tez jestem ostatnio mniej aktywna na forum. Podobnie jak Jadzia włączyłam tryb życia po staremu. Nie liczę dni, nie chodzę do lekarzy. Powiem Wam ze jest pięknie :-) mam teraz pieniądze na zakupy :-D a czas dla męża i domu. Na razie żyje przyszłym remontem nowego domu z pięknym ogródkiem.
Gratuluje podejścia[emoji8] no i oczywiście domku... teraz to rzeczywiście będziesz miała co robić[emoji6] pozdrawiam
 
Hej dziewczyny! Wolne mam! Aż mnie energia rozpiera żeby zrobić coś fajnego... Pojechać na rowery, nad wodę, coś takiego. Mój M też ma dziś wolne ale jeszcze śpi biedak, wrócił wczoraj grubo po północy z pracy.
Oby dziś był lepszy dzień bo dwa ostatnie miałam takie lekkie krwawienia - idę do toalety, sikam, chcę się podetrzec a tam krew jak podczas @ :/ już mam tego dość, wczoraj aż się popłakałam z bezsilności. Nie wiem co to może być...
 
Hej dziewczyny! Wolne mam! Aż mnie energia rozpiera żeby zrobić coś fajnego... Pojechać na rowery, nad wodę, coś takiego. Mój M też ma dziś wolne ale jeszcze śpi biedak, wrócił wczoraj grubo po północy z pracy.
Oby dziś był lepszy dzień bo dwa ostatnie miałam takie lekkie krwawienia - idę do toalety, sikam, chcę się podetrzec a tam krew jak podczas @ :/ już mam tego dość, wczoraj aż się popłakałam z bezsilności. Nie wiem co to może być...
A który to masz dzień, bo czasem przy owu mi tez się tak zdarza delikatne plamienie....nieraz nawet na 5 dni przed mam jakies. Jak będziesz u swojego gina to zapytaj to co on na to?
Ja dziś wygrzewam się nad rzeką...rewelacja
 
A który to masz dzień, bo czasem przy owu mi tez się tak zdarza delikatne plamienie....nieraz nawet na 5 dni przed mam jakies. Jak będziesz u swojego gina to zapytaj to co on na to?
Ja dziś wygrzewam się nad rzeką...rewelacja
Monia, my wczoraj byliśmy na rowerach nad rzeką, wzięliśmy kocyk, kupiliśmy piwko i spaliłam sobie nos na czerwono :D Największe plamienie miałam w 22dc. W 17dc na usg największy pecherzyk miał 13,5mm i ginka powiedziała że ona raczej nie daje szans na owu w tym cyklu bo miałam około 11 pęcherzyków podobnych rozmiarów na tym jajniku a na drugim prawie nic nie urosło.. Mam wizytę 30 kwietnia to powiem o wszystkim
 
Zrobiłam coś głupiego :) test! Oczywiście negatywny :D no zabijcie mnie, ale nie mogłam się powstrzymać, zaczęłam sobie wkręcać że mimo że monitoring wyszedł negatywny to NA PEWNO coś mi urosło, owu była i zaszlam [emoji14] nie ma to jak głupota zaczyna brać pod koniec cyklu :))
 
reklama
Do góry