reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tarchomin,Jabłonna,Chotomów,Legionowo

Witajcie dziewczyny dołączam się do was z przyjemnością, jestem w 35 tc i 1 dz.Też mam zamiar rodzic na Inflanckiej :) spodziewam się córeczki jest to moja pierwsza ciąża więc i duże emocje jej towarzyszą. Życzę zdrówka :)
 
reklama
no to same córcie będą:)))
Tari ty już jesteś przy końcu w porównaniu do mnie czy Gosi85:)
Ja w przeciwieństwie do Was zamierzam rodzić w Instytucie Matki i Dziecka:)Trochę się boję bo to pierwsza ciąża, ale jestem dobrej myśli.

Ja mam trochę dolegliwości od nadciśnienia po cukrzyce ciążową przez zgagę itp. ale czego się nie znosi dla dzidzi;)

Tari a skąd dokładnie jesteś?

Pozdrawiam Was i Wasze brzusie...
 
Fakt ja już mam bliżej niż dalej :) ja też się boję porodu ale cóż zdam się na instynkt :) Lothien mieszkam na Białołęce-Nowodwory, całkiem przyjemne będę miała nadwiślańskie tereny na spacerki, nie przejmuj się dolegliwościami, ja mam nietolerancje glukozy, ciśnienie też mam podwyższone, trzeba się oszczędzać dopóki mamy na to czas :)
 
To chyba razem będziemy na te spacerki śmigać bo jesteśmy "sąsiadkami";) Ja mieszkam na Marcina z Wrocimowic obok Sprawnej:)
Dolegliwości dolegliwościami ale doczekać się nie mogę:)trochę zazdroszczę, że Ty już tak blisko rozwiązania:)
 
Faktycznie mamy blisko do siebie bardzo fajnie, ale spacerki w zimę to ja ogranicze chyba do własnego osiedla hi hi ale to zalezy jaka nas zima zastanie :) oby ciepła. Wiesz co faktycznie blisko ale końcówka już jest bardzo męcząca, z jednej strony chciałabym żeby już mała była z nami a z drugiej strony niech siedzi ile jej potrzeba. I te myśli czy napewno sobie poradze, jak to wszystko bedzie wyglądało, ale jak już mówiłam zdaje się na instynkt :) a Ty Lothien na kiedy masz termin?
 
Myślę, że spacerki to dopiero na Wiosnę bo zimy ostatnio srogie....

Ja jestem teraz w trakcie 27 tygodnia, termin mam na 20 grudnia więc jeszcze dłuuuuugo...no i takie same myśli mi towarzyszą...chciałabym, żeby już było po wszystkim...i boję się..ale głowa do góry, napewno damy sobie świetnie radę i nie ma sie czym martwić:D
Salma75 może nam jako doświadczona juz mamuśka dać parę rad:)
 
Na wiosenne spacerki bardzo chętnie się skuszę. Każda z nas ma obawy ale najważniejsze żeby maleństwa były zdrowe !
 
Hej Dziewczyny!
dlugo mnie cos tu nie bylo i widze ze nas coraz wiecej :) super!
Jestem najmlodsza tygodniem ciazy bo u mnie 24 :) u mnie bedzie dziewczynka :)
Na inflancka chodze do p. Harabin. Bardzo mila, mloda lekarz. Bylam u niej tylko dwa razy wiec narazie ciezko mi powiedziec cos wiecej. Niedlugo wybieramy sie na zajecia do szkoly rodzenia :)
Troche ciuszkow dostalam juz od znajomych- takze wyprawke powoli, powoli zbieram :)
Narazie jeszcze pracuje ale mam wizyte pod koniec wrzesnia i mam nadzieje ze lekarz nie bedzie robila problemow i dostane juz zwolnienie bo mecza mnie dojazdy do pracy..
 
Witaj :) polecam zwolnienie bo można dużo wypocząć i powolutku przygotowywać mieszkanie na nasze maluszki.
 
reklama
hehe ja bardzo chetnie pojde juz na zwolnienie ;) namawiac mnie nie trzeba ;)
bylam juz 4 tygodnie w domku w sierpniu i napewno wiecej spalam, odpoczywalam i mialam czas na wszystko. Dlatego teraz juz bede prosic lekarz o miesiac zwolnienia i tak do konca ;) tym bardziej ze robi sie coraz chlodniej i najchetniej siedzialabym w domku, pod kocykiem z ksiazeczka:)
 
Do góry