reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Tarczyca

Miasto
babienica
Rozwiązania
0
Byłam u endykrynologa bo mam wysokie tsh do zajścia w ciążę przepisał tablekini kazał powtórzyć badanie tsh i anty tpo,
Tsh 2.43
Anty Tpo 1.5
Zastanawiam się czy mam chora tarczyca czy nie ft4 i ft3 w normie

reklama

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Byłam u endykrynologa bo mam wysokie tsh do zajścia w ciążę przepisał tablekini kazał powtórzyć badanie tsh i anty tpo,
Tsh 2.43
Anty Tpo 1.5
Zastanawiam się czy mam chora tarczyca czy nie ft4 i ft3 w normie
Zależy jakie to ft, bo w normie też może oznaczać np subkliniczna niedoczynność. Dlatego ważne gdzie w tej normie. Samo TSH jest dość chwiejne.

89karola80

Rozwiązania
0
Zależy jakie to ft, bo w normie też może oznaczać np subkliniczna niedoczynność. Dlatego ważne gdzie w tej normie. Samo TSH jest dość chwiejne.
A możesz napisać normy FT3 i FT4 dla ciąży? Czy są takie same jak dla nieciezarnych? Bo z tego co wiem to z TSH jest inaczej. W ciąży max 2.5 a normy w laboratorium są wyższe 😊

reklama

Aguu

Rozwiązania
5
Slabiutko. Powinny być co najmniej w okolicach 50%
Nie dziwne, że TSH za duże, niedługo może bardziej skoczyć.
Screenshot_2020-01-21-17-36-51-603_com.android.chrome.jpg

Warto też zbadać czy są inne niedobory wpływające na tarczycę.

Miasto
babienica
Rozwiązania
0
zobacze co lekarz powie mam wizyte 6 lutego ostatnio tylko przepisal letrox 50 ale po dwoch misiacach tsh nie spadlo wiele wczesniej wynosil 2.88 a teraz 2.44 wyniki anty tpo chyba sa w normie wiec zobaczymy co bedzie dalej

reklama
Do góry