• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

reklama
Doczytałam...
To może wreszcie udałoby mi się trafić do Agatki? Juz nic nie piszę, bo znów wyjdzie wielkie g...:-(

Moj synek znowu zasnal o 21 i wstal o 8 rano. Cud miód:rofl2: Tak sie przechodzi zabkowanie hehe bo mu ida pierwsze zeby - dwie dolne dwojki:-):-)

Ale suuuper! Musze mojej córce to powiedzieć ;-)

Karola dziś wychodzi z Dominisiem do domku :) super :-):-):-)

Świetnie! Dość tego chorowania

Antosiu, wszystkiego najlepszego na kolejny miesiąc:tak:

Beatta, całe szczęście że z ze zdrowiem Oskarka nic poważnego:tak:

My również wybieramy się na przedstawienie.
Ja już poprasowałam, ufff
 
zmykam do spania, bo Antoś pewnie o sobie przypomni przed świtem;
fajnie byłoby się spotkać w realu znowu-mam nadzieję, ze któreś spotkanie dojdzie do skutku ;-):-)
pa
 
reklama
witam :-)
jesssuu... jaki wiatr :szok:
Aniu zdrówka dla Michałka :tak:
Nikia szkoda, że Cię nie będzie :-(

kawkę stawiam :-)
21569pos.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry