• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tarnów

reklama
reklama
witam przy kawce :-) dzis wyjątkowo jak na sobotę, bo nie piżamowo ;-)
Obskoczyliśmy z Kuba na miasto, bo jutro jedziemy na imieniny mojego taty i musiałam prezent kupić - sweterek powinien sie spodobać ;-)Przy okazji pokupiłam chłopakom dresy ;-)Przed południem było nawet ok, ale jak wracaliśmy to strasznie zimny wiatr wiał :szok:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry