reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TEN pierwszy raz-kiedy?

"ten" pierwszy raz - kiedy?

  • mniej niż 15 lat

    Głosów: 19 2,9%
  • 15 lat

    Głosów: 42 6,4%
  • 16 lat

    Głosów: 97 14,8%
  • 17 lat

    Głosów: 143 21,8%
  • 18 lat

    Głosów: 110 16,8%
  • 19 lat

    Głosów: 89 13,6%
  • 20 lat

    Głosów: 47 7,2%
  • 21 lat

    Głosów: 36 5,5%
  • 22 lata

    Głosów: 19 2,9%
  • więcej niż 22 lata

    Głosów: 53 8,1%

  • Wszystkich głosujących
    655
reklama
Ja miałam 19, ale mój pierwszy facet jest już tylko wspomnieniem (nie mam z nim nawet kontaktu). Najpięknieszy raz przeżyłam z moim mężem i ten traktuje jako pierwszy :-)
 
a ja gdy mialam 16lat (naleze do grona nielicznych) znalismy sie wtedy 1 rok czasu a obecnie jestesmy malzenstwem. znamy sie juz 5lat i 4 miesiace :-)
 
Ja też miałam 16 lat. a On 19. Teraz wydaje mi sie że młoda kózka byłam, ale faktem jest że byliśmy ze sobą już 2 lata i jesteśmy razem do dziś. 4.12 mieliśmy kolejną rocznicę 9tą. A małżeństwem jesteśmy od prawie 4 lat. Zarówno dla Niego jak i dla mnie to był pierwszy raz i zarazem jesteśmy dla siebie jedynymi partnerami. Po 5ciu latach związku zdecydowaliśmy się na ślub. Po 2 miesiącach zaczeliśmy starać się o bałego bobo i udało się odrazu. Oliwierek ma dziś prawie 3 latka. Gdy mały skończył 1 rok i 2 miesiące wzieliśmy się do dzieła po raz drugi i znów sukces. Amadeuszek skończy jutro 10 miesięcy. Pany mamy również na trzeciego małego bambiniastego którego chcemy zaprosić do brzuszka końcem przyszłego roku będzie to Mikołaj lub Natasza. Nie wykluczamy też czwartego bobaska :-):-D Jesteśmy naprawdę szczęśliwą rodzinką z wielkimi planami a dzieci i my sami to sens naszego życia :tak:
 
Ja miałam 18 lat, a mój pierwszy i ostatni mężczyzna - Bartosz miał 20 lat :-)
Jesteśmy ze sobą ponad 3 latka - i spodziewamy się Bobaska :-)
 
Ja miałam 17 on 19 i byliśmy krótko bo jego eks się odezwała i powrócił do niej zostawiając mnie z rozdartym serduszkiem,
 
Ja miałam 20 lat i dwa miesiące. Miał być moim mężem, byliśmy ze sobą prawie pięc lat..
Teraz jestem szczęśliwa :tak: już prawie rok z kimś kto mnie szanuje. Znalazłam niebywały skarb :-D.
 
reklama
A ja mialam 19 ,On 20 - chodzilismy ze soba niecaly miesiac jak poszlismy do lozka ale zalowac nie zaluje bo bardzo milo ten moment wspominam :tak:
A co najwazniejsze ...... Jestesmy Malzenstwem :happy:
 
Do góry