reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciazowy blada kreska

U

użytkownik 167877

Gość
20161008_074316.jpg
Jestem 12 dni po owulacji robiłam dziś rano test . Wyszła druga bardzo słaba kreska czy taka słaba się liczy ? Czy raczej tak zawsze widać cień. Dziękuję za odpowiedz. Zdjęcie w załączniku
20161008_074316.jpg
 

Załączniki

  • 20161008_074316.jpg
    20161008_074316.jpg
    248,5 KB · Wyświetleń: 77 329
reklama
reklama
Ciaza jak ta lala!!:) Wczesna ciąża słaba kreska małe stężenie bt hcg
Zrób betę z krwi czy dobrze przerasta
I pamiętaj ze jak nie ma ciąży to nie ma kreski nawegt bladej
Za kilka dni będziesz miala granatowa az:) gratuluję
 
Byłam wczoraj u lekarza. Wczesna ciąża widać dopiero pęcherzyk. Miałam iść za parę dni na wizytę ale tak mnie bolało podbrzusze .okazało się ze macica jest zbyt twarda . Mam leki na podtrzymanie . Jestem przerażona.
 
Byłam wczoraj u lekarza. Wczesna ciąża widać dopiero pęcherzyk. Miałam iść za parę dni na wizytę ale tak mnie bolało podbrzusze .okazało się ze macica jest zbyt twarda . Mam leki na podtrzymanie . Jestem przerażona.
Wszystko będzie dobrze, trzymaj się, myśl pozytywnie, nie stresuj się i odpoczywaj.
 
Byłam wczoraj u lekarza. Wczesna ciąża widać dopiero pęcherzyk. Miałam iść za parę dni na wizytę ale tak mnie bolało podbrzusze .okazało się ze macica jest zbyt twarda . Mam leki na podtrzymanie . Jestem przerażona.

Bądź dobrej myśli,jak możesz, to dużo wypoczywaj. Mnie w tej ciąży przez pierwsze tygodnie brzuch bolał jak na okres, wariowałam z niepokoju,bo w 1. tak nie miałam. Na szczęście przeszło. Tobie też tego życzę.

I gratuluję, że blada kreseczka się potwierdziła :)
 
reklama
Do góry