reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciążowy - jedna kreska jaśniejsza

To spokojnie poczekaj do dnia miesiączki i wtedy zrób tym samym testem z porannego :) wartości powinny się podwajac w ciągu bodajze 48h, ale te początkowe mogą być bardzo niskie, testem to ciężko sprawdzić. Ja robiłam pierwszy rano dzień przed @, drugi tego samego wieczorem (czyli tak samo jak Ty po ok 12h) i kreski wyglądały tak samo blado. Zrobiłam następnego dnia rano (dzień spodziewane @) i już była gruba :)
Poczekaj i się zrelaksuj, nic nie musi pójść tak samo, może być dobrze i za parę dni będziemy Ci gratulowac:)
Bardzo Ci dziękuję za dodanie otuchy. Spróbuję za 3 dni i na pewno dam znać :)
 
reklama
Clo akurat tutaj nie ma znaczenia. Zrób betę,nie baw się w testy.
Mam taki zamiar ale dopiero w środę niestety moja praca nie pozwala mi na wcześniejsze badanie, pójdę w środę w czwartek święto więc wynik w piątek i myślisz żeby drugi raz od razu zrobić w piątek żeby zobaczyć czy ładnie przyrasta czy poczekać do poniedziałku ?
 
Mam taki zamiar ale dopiero w środę niestety moja praca nie pozwala mi na wcześniejsze badanie, pójdę w środę w czwartek święto więc wynik w piątek i myślisz żeby drugi raz od razu zrobić w piątek żeby zobaczyć czy ładnie przyrasta czy poczekać do poniedziałku ?
Badanie możesz zrobić nawet po południu, godzina nie ma znaczenia. Jeżeli jednak nie możesz to zrób w środę i później w piątek powtórz.
 
Mam taki zamiar ale dopiero w środę niestety moja praca nie pozwala mi na wcześniejsze badanie, pójdę w środę w czwartek święto więc wynik w piątek i myślisz żeby drugi raz od razu zrobić w piątek żeby zobaczyć czy ładnie przyrasta czy poczekać do poniedziałku ?
Ja to już bym bety nie robiła, tylko za 2 tygodnie od razu do ginekologa na wizytę.

Gratulacje :)
 
Kreska jest bardzo ładna ,nie martwiłabym się odcieniem , ja zawsze robiłam 1 test i od razu beta , i potem przyrost i wtedy do gina
 
reklama
Mam nadzieję że u mnie też tak będzie. A bolał cię brzuch a raczej taki dziwny ucisk w dole brzucha miałaś na początku ? Bo ja od soboty tak mam i tym też się martwię.
Hej ja tak mam teraz, czuję takie "gniecenie" w dole pleców i w podbrzuszu poza tym chce mi się ciągle spać, jestem troszkę rozdrażniona i od piątku testy wychodzą z bladą drugą kreską. Jestem dwa dni przed okresem, powinnam dostać we wtorek. Jutro idę na bete. Trzymam kciuki za Ciebie.
 
Do góry