reklama

test ciążowy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez ewelina.martowicz, 13 Styczeń 2016.

Jasmina88
Najlepsza odpowiedź Jasmina88, 18 Styczeń 2016
Jeżeli 25. listopada miałabyś ostatnią miesiączkę i zakładając, że jesteś w ciąży to teraz byłby to Twój 7 tydzień i 5 dni i wtedy na USG lekarz mógłby... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. ewelina.martowicz

ewelina.martowicz Początkująca w BB

robiłam testy 3 wychodziły negatywnie wkurzylam sie i wyrzucilam pozniej po dłuższym czasie na dwóch testach pojawł sie cień taki jeden bladszy a na drugim tescie ciemniejszy cien..... jestem przed miesiączka a mam cały czas objawy ciążowe

Ostatnia edycja: 13 Styczeń 2016
  2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #13660037 by Jasmina88, 18 Styczeń 2016
  3. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Niewiele rozumiem z tego co napisałaś ... ale jeśli wyniki bety zaginęły, powinnaś je powtórzyć. Jeśli zapłaciłaś, powinni Ci zwrócić pieniądze, lub wykonac kolejne badanie na ich koszt.

4. reklama
  5. ewelina.martowicz

6. NeSSi

NeSSi & Michałek :)

Ummm... po jak dłuższym czasie ?

7. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Dlatego w instrukcji testów ciążowych jest dokładnie podany czas, w jakim odczytuje się wynik i informacja, ze później wynik jest niewiarygodny.

8. ewelina.martowicz

po 10 min.... wiem ale różne tematy i fora czytam ze niektórym sie tak staje i potwierdza

9. Merymery

Merymery Zaciekawiona BB

10. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Jak dla mnie nic tam nie ma...

11. reklama
  12. aneta_ck

aneta_ck Fanka BB :)

A dla mnie jest deuga kreska. Tez mialam taka na dwoch testach a teraz w 11 tyg ciazy blizniaczej jestem.

13. Merymery

Merymery Zaciekawiona BB

Tylko to jest pre test słyszałam że oszukuje..

Poleć forum