reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciAzowy

Olga nie obraź się bo nie chcę Cię obrazić, a tylko doradzić. Nie myślałaś o terapii/wizycie u psychologa... naprawdę takim nerwowym podejściem szkodzisz sobie i dziecku. Wiem z doświadczenia, że ciąża po stracie do łatwych nie należy, ale nie możesz się ciągle zadręczać .

Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olga ale stres ci nie pomoże. ... nie będzie wiecznie źle. .. nastaw się pozytywnie i ciesz się z maluszka który w tobie rośnie. Zobaczysz zaraz będzie serduchu później prenatalne połówkowe i ani sir obejrzysz a będziesz tuli szkraba. A negatywnym nastawieniem się zameczysx i dzidziolka nerwica nabawisz; ) spokojnie będzie dobrze i tak masz myśleć .... bo inaczej na zdrówko wam nie wyjdzie.


 
Dziewczyny, potrzebuję porady. 9 miesięcy temu urodziłam i do teraz nie miałam jeszcze @. Przestałam karmić dokładnie 36 dni temu. Cykle przed ciążą miałam zazwyczaj co 28-30 dni. Od 7 dnia po zaprzestaniu karmienia robiłam testy owu i do 24 dnia 2 kreska zawsze była baaardzo blada lub wręcz jej nie było. Tego 24 dnia pokazała się bardzo wyraźna,ale nie aż tak jak ta pierwsza. Wtedy też było współżycie do końca. Zrobiłam dziś test dokładnie po 12 dniach i wyszedł negatywny :( Wiem, że powinnam zrobić go w dniu @, ale nie wiem kiedy
ona będzie. Czy jest możliwość, że test mógł jeszcze nie wykryć ciąży? Nie chcę się nakręcać, jednak boli mnie podbrzusze dokładnie tak, jak przy pierwszej ciąży, ale ten dzisiejszy test trochę mnie zdołował.. :( Pewnie nie wytrzymam i pójdę na bete. Ona już powinna być 100% wiarygodna, tak??
 
Test powinnaś zrobić ok. 15-16 dnia po owu najlepiej.
Jak się nie możesz doczekać to idź na bete powinna już wykazać ciążę o ile faktycznie owu miała miejsce wtedy kiedy piszesz .
Powodzenia bo rozumiem ze starcie się o kolejnego bobasa ;)


 
Olga ale stres ci nie pomoże. ... nie będzie wiecznie źle. .. nastaw się pozytywnie i ciesz się z maluszka który w tobie rośnie. Zobaczysz zaraz będzie serduchu później prenatalne połówkowe i ani sir obejrzysz a będziesz tuli szkraba. A negatywnym nastawieniem się zameczysx i dzidziolka nerwica nabawisz; ) spokojnie będzie dobrze i tak masz myśleć .... bo inaczej na zdrówko wam nie wyjdzie.



Stres po straconej ciąży bedzie zawsze , od początku aż do rozwiązania , tego się nie da opanować i ten kto nie stracił nigdy ciąży nie wie o czym pisze a jak nie wie o czym pisze i nie rozumie to niech poczyta wątek leczenie immunologiczne i zobaczy jak tam dziewczyny walczą o dziecko .
Elenna
Proszę cię nie gadaj bzdur że Olga potrzebuje psychologa to jest normalne zachowanie kobiety po stracie ( stres , lęk i obawa) . Może ty potrzebujesz lekarza bo zero empati u ciebie .

Ja ją doskonale rozumie bo straciłam 3 ciąże i wiem co ona czuje i nikomu tego nie życzę .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1464882073-j3rltu.jpeg



Powiedzcie mi czy to pozytywny czy negatywny ;( sama sie już pogubiłam test zrobiony z popludniowego moczu w 19 dc . Cykle 29 dniowe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja widzę . Zrób betę .
 
Cześć dziewczyny co myślicie testy robione wczoraj i odczytane w czasie 🤗
 

Załączniki

  • 57E7FEB3-A6A3-4AE3-83A1-D84412F71515.jpeg
    57E7FEB3-A6A3-4AE3-83A1-D84412F71515.jpeg
    125,3 KB · Wyświetleń: 198
reklama
Do góry