reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test ciAzowy

reklama
Uważam, że test pokazuje wynik pozytywny pod warunkiem, że kreseczka pojawiła się w czasie określonym przez producenta na ulotce a nie np. po kilku godzinach. To jest w ciągu 5 czy 10 minut. Nie wiem jaki masz test.
 
Więc jeśli po tych 6 minutach był taki wynik to pozytyw. Ja sobie zrobiłam test chyba z tydzień przed spodziewaną miesiączką i też mi tak wyszło. Po dwóch dniach, to samo, bo jednak wcześnie było. Ale już trzeci test nie pozostawił wątpliwości. Bety nie robiłam. W sumie to i tak nic nie zmienia a wszystko pokazuje czas :)
 
Moj test z 28 dnia cyklu. Z obecnej ciazy :)

1464892773-1d1mld.jpeg



 
reklama
Pre test niestety ma taka dziwna formę i bez ciąży pokazuje taki cień. Idź kup innej firmy test a najlepiej betę zrób. Ja też się nakręciłam na taki test, poczytałam w necie gdzie pisali o ciąży z takich testów i niestety rozczarowanie bo spóźniona @ przyszla. Nie zadreczaj się i kup inny test. Trzymam kciuki żeby był pozytywny i bez wątpliwości. Pre test nawet jak zrobiłam później test z wodą to też pokazał taki.cień, tam jest coś w rodzaju "rowka ".
 
Ostatnia edycja:
Do góry