reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny, starania, pomozcie.

reklama
Ten na dole jest z teraz. co myślicie? ehhh
 

Załączniki

  • t6.jpg
    t6.jpg
    138,1 KB · Wyświetleń: 106
Poczujesz, nie ma możliwości nie znaleźć .
Mozesz tez sprawdzic to co na zewnątrz, ale nie każda kobieta ma wystarczajaco duzo i dlatego z szyjki latwiej
 
U mnie testy sprawdziły się super, ale bardzo się do tęgo przełożyłam i jeden miesiąc oprócz testów owulacyjnych robionych już od 6-8 dnia cyklu po kilka na dzień, robiłam tez monitoring owulacji u lekarza - wówczas wiedziałam jak testy korelują z owulacja. U mnie jak kreska trochę zaczynała się pokazywać, ale nie była jeszcze tak samo ciemna jak kontrolna, to już musieliśmy działać. Jak test owulacyjny bul tzw pozytywny czyli równie ciemny lub ciemniejszy od kontrolnej to już było po owulacji i było za późno - sprawdziłam u lekarza, pęcherzyk w tym dniu o 12.00 już był kilka-kilkanaście godzin po pęknięciu. Załączam Ci moje zdjęcia - moze coś Ci pomogą. Zawsze miałam testy z tej samej firmy z apteki. ( 14 dc test po raz pierwszy był pozytywny, ale już wtedy było po pęknięciu pęcherzyka, w następnym miesiacu wiedziałam, ze tak jak 13 dc o 14.00 kreska zaczęła ciemnieć delikatnie to owulacja nadchodzi i to ten dzień, ale wiedziałam to tylko dlatego, ze jeden miesiąc chodziłam na monitoring, bo każdy organizm jest inny) mam nadzieje, ze jakos Ci pomogłam i powodzenia!!!
 

Załączniki

  • 03DC5B22-F82D-4031-9088-24F7A9091F56.png
    03DC5B22-F82D-4031-9088-24F7A9091F56.png
    454,7 KB · Wyświetleń: 125
Ostatnia edycja:
U mnie testy sprawdziły się super, ale bardzo się do tęgo przełożyłam i jeden miesiąc oprócz testów owulacyjnych robionych już od 6-8 dnia cyklu po kilka na dzień, robiłam tez monitoring owulacji u lekarza - wówczas wiedziałam jak testy korelują z owulacja. U mnie jak kreska trochę zaczynała się pokazywać, ale nie była jeszcze tak samo ciemna jak kontrolna, to już musieliśmy działać. Jak test owulacyjny bul tzw pozytywny czyli równie ciemny lub ciemniejszy od kontrolnej to już było po owulacji i było za późno - sprawdziłam u lekarza, pęcherzyk w tym dniu o 12.00 już był kilka-kilkanaście godzin po pęknięciu. Załączam Ci moje zdjęcia - moze coś Ci pomogą. Zawsze miałam testy z tej samej firmy z apteki. ( 14 dc test po raz pierwszy był pozytywny, ale już wtedy było po pęknięciu pęcherzyka, w następnym miesiacu wiedziałam, ze tak jak 13 dc o 14.00 kreska zaczęła ciemnieć delikatnie to owulacja nadchodzi i to ten dzień, ale wiedziałam to tylko dlatego, ze jeden miesiąc chodziłam na monitoring, bo każdy organizm jest inny) mam nadzieje, ze jakos Ci pomogłam i powodzenia!!!
Ale w sumie po co robic testy skoro owulacje miałaś standardowo ok 13-14 dc?
 
reklama
Ja na początku robiłam testy owulacyjne, takimi z allegro i na nich wciąż wychodziła mi jedna kreska, przedwczoraj kupiłam te z rossmana i są dwie i dlatego nie rozumiem tego. Wczoraj robiłam 2 testy i ten, króry na zdjęciu jest wyżej wydaje mi się pozytywny, ale mogę się mylić. Ja widzę, że ta kreska po lewej stronie jest ciemniejsza. Nie wiem juz sama. :)
 

Załączniki

  • a.jpg
    a.jpg
    90,1 KB · Wyświetleń: 95
Do góry