reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test owulacyjny, starania, pomozcie.

Tak, po " poście bywa 2 razy na dobe.
Ogólnie prowadzę obserwacje bardziej dla spokoju, jak wiem kiedy była owulacja to wiem kiedy bedzie miesiaczka. Nie stresuje sie ze mi sie " spóźnia".
Az tak męża nie katuje. Zawsze cos ma w szufladzie.
 
reklama
Tak, po " poście bywa 2 razy na dobe.
Ogólnie prowadzę obserwacje bardziej dla spokoju, jak wiem kiedy była owulacja to wiem kiedy bedzie miesiaczka. Nie stresuje sie ze mi sie " spóźnia".
Az tak męża nie katuje. Zawsze cos ma w szufladzie.
Cieszy to, że tak sobie super radzicie i że mimo tego, ze w czasie okresu musicie przystopować to dajecie rade i wciąż jesteście razem. Podziwiam!!!
 
Czy któryś z tych testów jest pozytywny? :) zerknijcie Waszym okiem
 

Załączniki

  • testy oww.jpg
    testy oww.jpg
    565,3 KB · Wyświetleń: 107
Czy któryś z tych testów jest pozytywny? :) zerknijcie Waszym okiem
Tak ten ostatni[emoji4] owu powinna się odbyć między 24 a 48h on jest z teraz?

EDIT: teraz jak są wszystkie to 3 od dołu są pozytywne więc tak naprawdę może być już po owu może być przed owu a może nie być jej wogule.
 
Tak ten ostatni[emoji4] owu powinna się odbyć między 24 a 48h on jest z teraz?

EDIT: teraz jak są wszystkie to 3 od dołu są pozytywne więc tak naprawdę może być już po owu może być przed owu a może nie być jej wogule.
a czy w owulację test też wychodzi pozytywny?

staraliśmy się w czwartek w nocy i dziś w nocy, więc jeśli owu była, to może się uda zobaczymy.
 
reklama
a czy w owulację test też wychodzi pozytywny?

staraliśmy się w czwartek w nocy i dziś w nocy, więc jeśli owu była, to może się uda zobaczymy.
Tego nie wiem bo kiedyś robiłam testy owu przez pół roku i tylko w jeden miesiąc pokazał mi pik LH ale się nie udało. Później robiłam w zeszłym roku w czerwcu owulacyjne clearblue różowe to się udało ale w 9tc puste jajo plodowe poronilam w domu dzięki tabletkom. I od dzisiaj zaczynam robić testy (mam nieregularne miesiączki i muszę zacząć zaraz po okresie aż do pozytywnego później już nie robię).
 
Do góry