reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test pozytywny i krwawienie

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2018
Postów
9
Wczoraj powinnam dostać miesiączki ale nie dostałam, zrobiłam popołudniu test i druga kreska wyszła ale blada. Dziś powtórzyłam test innej firmy i również lekko różowa druga kreska. To było rano a teraz zobaczyłam że mam niewielkie krwawienie i brzuch mnie boli tak jak przed miesiączka. Czy możliwe jest to że poronilam.???gin dopiero w poniedziałek.
 
reklama
Wczoraj powinnam dostać miesiączki ale nie dostałam, zrobiłam popołudniu test i druga kreska wyszła ale blada. Dziś powtórzyłam test innej firmy i również lekko różowa druga kreska. To było rano a teraz zobaczyłam że mam niewielkie krwawienie i brzuch mnie boli tak jak przed miesiączka. Czy możliwe jest to że poronilam.???gin dopiero w poniedziałek.
jeśli cokolwiek cię niepokoi jedź do szpitala
 
Wersje są dwie. Możebbyć tak że organizm jeszcze zareagował jak na ciążę stąd lekkie plamienie , albo możesz mieć niski progesteron stąd krwawienie. Ja radziłabym ci do apteki po Luteine i wziąść 2tab na raz i jutro też 2 rano i 2 wieczorem tak mi radzili przy krwawieniu nawet 3 kazali.
 
Spokojnie niektóre kobiety mają delikatne krwawienie w dniu spodziewanej miesiączki. Chyba najlepiej jednak jak najszybciej umówić sie z ginekologiem. Czasem okazuje się, że jest za mało progesteronu, która pomaga w utzymaniu ciaży i w przypadku krwawienia ginekolog przypisuje często luteine lub duphaston w takich sytacjach.
 
Ostatnia edycja:
Spokojnie niektóre kobiety mają delikatne krwawienie w dniu spodziewanej miesiączki. Chyba najlepiej jednak jak najszybciej umówić sie z ginekologiem. Czasem okazuje się, że jest za mało prolaktyny, która pomaga w utzymaniu ciaży i w przypadku krwawienia ginekolog przypisuje często luteine lub duphaston w takich sytacjach.
Prolaktyny? Nie progesteronu? Bo ja sama biorę luteinę ale napisane na niej jest 'progesteronum'.


Wersje są dwie. Możebbyć tak że organizm jeszcze zareagował jak na ciążę stąd lekkie plamienie , albo możesz mieć niski progesteron stąd krwawienie. Ja radziłabym ci do apteki po Luteine i wziąść 2tab na raz i jutro też 2 rano i 2 wieczorem tak mi radzili przy krwawieniu nawet 3 kazali.

Chyba nie mozna kupic hormonow bez recepty?
 
reklama
Też myślę, że najlepiej umówić się do lekarza. Warto też zrobić sobie badanie beta HCG i zobaczyć przyrost po dwóch dniach - to da odpowiedź, czy ciąża się rozwija prawidłowo pomimo plamienia. Z tymi plamieniami jest różnie - czasami są i nie są groźne, a czasami to zła wróżba. Nigdy nie wiadomo. Przy poronieniu krwawienie byłoby zdecydowanie mocniejsze.
 
Do góry