reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

Witam, to pierwszy cykl w ktorym testuje, testy robie wieczorem codziennie o 20 moje cykle trwaja ok 28-30 dni , w załączniku zdj testow. Pomóżcie prosze zinterpretowav cxy któryś jest pozytywny ? Czy owylacja juz mogla byc czy dopiero sie pojawi dzis juz 19 dc. Pozdrawiam
 

Załączniki

  • 20220112_204253.jpg
    20220112_204253.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 44
reklama
Witam, to pierwszy cykl w ktorym testuje, testy robie wieczorem codziennie o 20 moje cykle trwaja ok 28-30 dni , w załączniku zdj testow. Pomóżcie prosze zinterpretowav cxy któryś jest pozytywny ? Czy owylacja juz mogla byc czy dopiero sie pojawi dzis juz 19 dc. Pozdrawiam
Testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego. Jak dla mnie 8.01. był pozytywny więc mogłaś mieć owulacje w 16-17dc. ale pamiętaj, że testy owulacyjne nie są 100% gwarancją. Jeśli nie wiesz kiedy masz owulacje polecam się wybrać pierwsze dwa cykle do ginekologa na monitoring. Sprawdzi czy faktycznie miewasz owulacje.
 
Testy owulacyjne robi się do pierwszego pozytywnego. Jak dla mnie 8.01. był pozytywny więc mogłaś mieć owulacje w 16-17dc. ale pamiętaj, że testy owulacyjne nie są 100% gwarancją. Jeśli nie wiesz kiedy masz owulacje polecam się wybrać pierwsze dwa cykle do ginekologa na monitoring. Sprawdzi czy faktycznie miewasz owulacje.
Dziękuję pięknie za wiadomość :) ta druga kreska faktycznie jest najpiękniejsza ze wszystkich w 8.01 ale wydaje mi sie ze nie jest równa kontrolnej dlatego dalej robiłam testy 🙈
 
Do góry