reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Testy owulacyjne

_dusia__

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
5 Wrzesień 2023
Postów
60
Dzień dobry :)
Czy według Was bardziej doświadczonych staraczek - czy któryś z tych testów jest pozytywny?
Zdjęcia robione od razu po 3-4 minutach od wykonania tak, żeby były one wiarygodne :)
Mam nieregularne cykle po poronieniu zatrzymanym i łyżeczkowaniu macicy stąd w tym cyklu próba z ciekawości.
Patrząc od górnego zdjęcia wymienię dni cyklu:
6 dzień cyklu
7 dzień cyklu
8 dzień cyklu
9 dzień cyklu
10 dzień cyklu
13 dzień cyklu
14 dzień cyklu
15 dzień cyklu
16 dzień cyklu
Od wczoraj (15 dzień cyklu) mam kłucie po lewej stronie podbrzusza, większą ilość przezroczystego śluzu, zwiększone libido, aczkolwiek obawiam się, że to tylko złudne odczucia, a głowa niepotrzebnie dokłada scenariusze. Według mnie żaden z testów nie jest pozytywny a jakie jest Wasze zdanie?
Dziękuję za dotychczasową pomoc i liczę na Was i tym razem :)
 

Załączniki

  • IMG_1728.jpeg
    IMG_1728.jpeg
    477,1 KB · Wyświetleń: 361
reklama
Im bliżej przewidywanej owulacji, tym lepiej robić 2 owulacyjne testy na dzień. Peak łatwo przegapić. Zakładam, ze był między 15 a 16, lub będzie jutro ;)
 
Im bliżej przewidywanej owulacji, tym lepiej robić 2 owulacyjne testy na dzień. Peak łatwo przegapić. Zakładam, ze był między 15 a 16, lub będzie jutro ;)
Kochana wiem, że bliżej owulacji, ale moje ostatnie cykle po ponad 70 dni spowodowały, że nie wiem kiedy ta owu będzie 😉 dziękuję za odpowiedź! 🥰
 
Kochana wiem, że bliżej owulacji, ale moje ostatnie cykle po ponad 70 dni spowodowały, że nie wiem kiedy ta owu będzie 😉 dziękuję za odpowiedź! 🥰
ale już widząc takie intensywniejsze kreski bym zwyczajnie zwiększyła częstotliwość. :)
Najbardziej instesywna jest 16 dc ale raczej słabsza niż kontrolna, choć niepowiedziane ze wcześniej lub później tego dnia był solidny peak :)
 
ale już widząc takie intensywniejsze kreski bym zwyczajnie zwiększyła częstotliwość. :)
Najbardziej instesywna jest 16 dc ale raczej słabsza niż kontrolna, choć niepowiedziane ze wcześniej lub później tego dnia był solidny peak :)
Zobaczymy zrobię ostatnią dziś, bo dziś dół brzucha mi naprawdę dokucza i ilość śluzu, jak będzie zbliżona do tej z wczoraj to odpuszczam :) dziękuję za odpowiedź!
 
reklama
reklama
Do góry