reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

hehe bebzonik z Ciebie to naprawde numerantka jest i do tego taki lasuch :-D Jasne ze na meza zgon i jak bedzie porod bolal to tez na niego zgon bo w koncu bez jego udzialu w projekcie "dziecko" przeciez bys tak nie cierpiala :-D
 
reklama
a ja się będe przepakowywać jednak w torby, albo torba i małą walizkę, stwierdziłąm że z dużą walizką będzie mi niewygodnie po cc, chciałam ja trzymać pod łóżkiem, ale z wyciąganiem były by problemy. wezme więc coś innego.

patrzyłąm też na prognoze pogody i ma być około 23 stopni tem. odczuwalna.
Przygotowałam więc na wyjście bodziaka z długim rękawem i spordenki takie welurowe ale nie za grube i do tego bluze z kapturem i już chyba bez kocyka się obejdziemy. Ale w torbie i tak będzie i taki grubszy i taki bawełniany więc jak coś to będziemy modyfikować nasz strój.

Chociaż kusi mnie ubranie sukieneczki na wyjście :p
 
Ja kupiłam takie same staniki jak Paula, drogie nie były więc jak się nie sprawdzą to nie będzie żal. Ale kupiłam od innego sprzedawcy i u mnie doszło bez problemu. Tylko tak się jakos pomierzyłam że na razie są na mnie troche za duże, mam nadzieje że po porodzie będą w sam raz :-p
 
ja kupiłam większy rozmiar niż przed ciążą bo wszystkie wymiary mam większe teraz no i troche za duże są te staniki ... ciężko powiedzieć, zawsze nie ma to jak przymierzyć. Mi się np wydaje że spokojnie mogłabym kupić miseczkę C zamiast D ale z drugiej strony nie wiem czy po porodzie jeszcze się piersi nie powiększą...
 
podobno trzeba kupić staniki do karmienia 1 - 2 rozmiary większe niż się nosi pod koniec ciąży, ja kupiłam o 1 rozmiar większe, okazały się za wąskie pod biustem więc dokupiłam sobie te przedłużki takie do zapięć z tyłu i jest ok. mam nadzieję, że po porodzie, rzeczywiście będzie ok.
 
A propo szpitala, mam trochę może głupie pytanie... czy jak jest się już w szpitalu to pod koszulą nocną czy piżamą nosi się stanik i majtki czy na golasa pod spodem? :) Wybaczcie, ale ja wogóle pierwszy raz w szpitalu będę i nie mam zielonego pojęcia jak się tam "nosi" :)
 
Ja kupiłam sobie wczoraj majty do szpitala. O matko, jakie ogromniaste. Ale wolę mieć więsze niż potem narzekać, że cisną.

Tofilesia, ja też nie mam doświadczenia, ale wydaje mi się, że majtki raczej tak, a co do stanika to już zależy od kobiety. Ja mam niewielkie piersi i raczej pod koszulę nie będę w szpitalu zakładać stanika.
 
Mi sie wydaje ze bez stanika sie nie obejdzie, w koncu to juz laktacja bedzie i siara troche z plamami na piersiach siedziec. No i wiadomo majtasy.
 
reklama
Mi sie wydaje ze bez stanika sie nie obejdzie, w koncu to juz laktacja bedzie i siara troche z plamami na piersiach siedziec. No i wiadomo majtasy.

Widzisz, warto wiedzieć. Czyli jednak w staniku. Wczoraj w sklepie widziałam takie wkładki do staników (tak jaby małe podpaski :p) Miała któraś z was coś takiego? Jak się to sprawdza? Drogie to nie było, może warto kupić.
 
Do góry