reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

reklama
Co do diety to faktycznie w szpitalu olewka. Ja z Majcia uważałam bo w pierwszych tygodniach cos ja uczulilo , niby miała skaze bialkowa. Bałam sie juz potem cokolwiek jeść oprocz rosolu i gotowanego kurczaka i wygladalam jak kosciotrup. W koncu moi starsi sie wkurzyli i na święta kazalimi jeść wszystko, a Maja miała wtedy 3 miesiące. I tak zrobiłam, nie wysypywalo jej ani mniej ani wiecej a kupy były normalne. Jak skończyła 6 miesięcy jadłam juz wszystko.
Teraz mysle ze bede uważać przez pierwszy miesiac, a potem tez bede jadła wszystko tylko w umiarkowanych ilościach na początku. I bede obserwować. Zreszta po 30.08 ma bycu mnie znowu Polozna i będziemy rozmawiac o porodzie i karmieniu, wiec na pewno tez mnie oswieci w tej kwestii.

Torbę zamierzam spakować dopiero w okolicach 10.09 mam juz wszystko wiec tylko wsadzić i czekać:-D
 
a może mi któraś napisze wszystkie rzeczy ktore nalezy spakowac do torby do szpitala, bo dzis chcialam spakowac... :-) a tu jest wszystkiego tyle napisane, ze nie wiem w koncu co. ;-)
 
a może mi któraś napisze wszystkie rzeczy ktore nalezy spakowac do torby do szpitala, bo dzis chcialam spakowac... :-) a tu jest wszystkiego tyle napisane, ze nie wiem w koncu co. ;-)
Zajrzyj na pierwszą strone tego działu ;-)
Tam jest podane co jest potrzebne ale niekoniecznie musisz mieć wszystKo co tam jest napisane.
Tak orientacyjnie możesz sobie zaplanowac co będziesz chciała zabrać.
 
Ostatnia edycja:
musi byc biustonosz do karmienia? zwykly nie moze byc, np. odpinany? jak sadzicie? z jakiej firmy sa najlepsze?

ja mam zwykly koronkowy z nieodpinanymi ramiączkami i nie zamierzam kupować żadnego następnego, a tym ardziej nie jakiś dla matek karmiących, u mnie taki wynalazek sie totalnie nie sprawdził. Następny jaki kupię na pewno bedzie w normalniejszym rozmiarze niż teraz noszę... mam nadzieje że szybko ten moment nastąpi...
 
Co do wyzywienia w szpitalu to juz mnie ostrzegala polozna zeby uwazac bo nawet tutaj sie nie szczypia i nie patrza na to ze kobieta jest po porodzie i czegos jej nie wolno. Na szczescie u mnie na porodowce jest szwedzki bufet i mozna sobie wybrac co sie chce jesc. Nie wiem tylko na ile duzy jest wybor ale mam nadzieje ze bedzie ok.
 
reklama
Ja dziś przepakowałam torbę, bo przez chwilę miałam dwie, jedną dla siebie druga dla małej. Teraz zrobiłam jedną i kuferek w którym mam kosmetyki dla nas. Przygotowałam też rzeczy dla małej na wyjście, razem z kocykiem i to już zabierze mąż.
Aaaa no i musze jeszcze dokupić coś do przegryzienia bo ostatnio znów kupiłam i zjadłam a jednym batonikiem nawet podzieliłam się z męzem. Ja by co to powiem że mąz mi zjadł moją wyprawkę :-D:-D
 
Do góry