reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do szpitala

Ania tak okteniseptem mozna traktować tez rane po cc ale wiadomo, ze trzeba skonsultować z lekarzem. Ja stosuje tez u Majci jak ma jakiesotarcia bo nie szczypie.

Ja fioletu nie polecam ponieważ całkowicie zamazuje obraz pepka i nie widać co tam sie dzieje.
Ostatnio Majcie odebrałam juz bez pepka, wiec tylko przemywalam wacikami Leko około tygodnia i po sprawie.
 
reklama
Sylwia właśnie widziałam tą torbę wczoraj w Biedronce, zastanawiałam się czy nie kupić, bo ja do swojej sportowej nie uchnęłam wszystkiego. A efekcie dzisiaj rano zapakowałam wszystko do małej walizki na kółkach, a tamta będzie na rzeczy dla maluszka :-)
 
a ja się musze chyba przepakować, bo tak stwierdziłam że po cc to ja chyba niebęde mieć siły żeby walize spod łóżka wyciągać.
 
A ja muszę znowu kupić żel pod prysznic, bo ten co kupiłam do szpitala to już go nie ma, mój mały szkrab się dorwał do niego:tak::-D , nauczył się otwierać zamknięcie i cały wykorzystał. Dobrze,że wyciskał go do wanny a nie na podłogę:-D.
 
Bebzonik - jesteś THE BEST! Normalnie popłakałam się ze śmiechu, najpierw przeczytałam Motyllę o żelu, a za chwilę Twój post o batonikach!;-)
Ja torbę spakuję jutro, żeby była gotowa na sobotę w razie "W";-)
 
ja co se wsadzę wodę z dziubkiem do torby to co chwilę znika, chyba krasnoludki mam w szafie :-D kurde mąż jak gdzieś tylko wychodzi to mi podiera, chyba mu kupię zgrzewkę!!
 
reklama
Hahahaha bebzonik bodre z tym batonikiem. Ja wczoraj kupiłam 2 paczki żelków, jedną zjadłam wieczorem, a drugą zapakowałam do torby. Ciekawe ile się tam utrzyma, bo żelki to uwielbiam :-)
 
Do góry