reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torbiel

Niestety nie mam pojęcia, trzeba czekać, w którym tygodniu jesteś? Lepiej nie zamartwiać się na zapas, ale łatwo powiedzieć, trudniej zrobić, mnie 3 dni temu przestały boleć piersi i już miałam panikę 🙄🙄 ale zaczęły znów boleć, mam mdłości i straszny posmak w ustach, to mi utrudnia funkcjonowanie i chciałabym żeby mi przeszło.. A jak jednego dnia czułam się lepiej to chciałam żeby wróciło bo się bałam 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ straszne to wszystko, wiedziałam że ta ciąża będzie trudna psychicznie ale chyba mnie to przerasta. Nic nam nie pozostaje jak czekać i mieć nadzieję że torbiel się wchlonie i będzie dobrze 💪💪 jakbym miała znajomą czy znajomego ginekolog to byłabym codziennie na usg 😂😂😂😂😂 Damy radę 🙂
oj tak też bym najchętniej codziennie byla na USG. Z tym znikanien objawów to mam podobnie mnie na 2dni przed badaniem odeszło wszystko piersi zrobiły się flaczki no nic. Nastawiłam się na źle wiadomości a było cudownie wszystko pięknie serduszko biło objawy wróciły za kilka dni. Do tej pory mam tak że raz lepiej się czuję raz gorzej więc tym już się kompletnie nie przejmuje. Masz rację teraz nie pozostaje nic innego jak czekać i myśleć pozytywnie. Ja nast wizytę mam 23 kwietnia a Ty? Jestem teraz 7t3d
 
reklama
Hejka, ja bylam 30 ba kontroli, okazało sie, ze nie poronilam... mialam.ciaze rozwinięta ale obumarla, tak to lekarz ujal. 31 bylam w szpitalu dostalam tabletki i w sumie udalo.sie wszystko wydalic samej. 1 wyszlam do.domu po południu. Mogę się starac w sumie od reki. Takzr taki plus, torbiele zniknęły, wchlonely sie, tak jak twierdziła pani doktor. Takze sytuacja o tyle czysta ze bez zabiegu Mogę kontynuować starania ale wiadomo psychika nie ta.
bardzo mi przykro że musiałaś przez to przejść. ;( dobrze ze teraz chociaż nic nie stoi na przeszkodzie żeby zacząć dzialac. Wszystkiego dobrego Ci życzę😘😘😘
 
oj tak też bym najchętniej codziennie byla na USG. Z tym znikanien objawów to mam podobnie mnie na 2dni przed badaniem odeszło wszystko piersi zrobiły się flaczki no nic. Nastawiłam się na źle wiadomości a było cudownie wszystko pięknie serduszko biło objawy wróciły za kilka dni. Do tej pory mam tak że raz lepiej się czuję raz gorzej więc tym już się kompletnie nie przejmuje. Masz rację teraz nie pozostaje nic innego jak czekać i myśleć pozytywnie. Ja nast wizytę mam 23 kwietnia a Ty? Jestem teraz 7t3d
Mam 12 kwietnia, a 14 idę prywatnie, postanowiłam, że chcę też iść do ginekolog która zajmuje się bardziej problematycznymi ciążami. Mam zaufanie do starego gin, ale będę czuć się pewniej jak będę jeszcze pod dodatkową opieką 😁 a 22 kwietnia czekają mnie pierwsze prenatalne.
 
Jestem już po 2 wizytach, wszystko dobrze. Pani u której byłam prywatnie świetna, naprawdę fajne podejście, porozmawiała i dokładnie zbadała. Zapomniałam spytać o torbiel 😁 także w tym temacie nic niewiem bo nic nie powiedziala. Serduszko ładnie bije, wygląda że jest ok, powiedziała żeby spokojnie iść na prenatalne i się nie martwić. Pomału można bliskim powiedzieć.
 
reklama
Do góry