reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toruń

od kwietnia będzie ta nowa gdzieś na kartce miałam jej nazwisko i nie ma co się martwić, popołudniami latam do Bożeckiej całkiem niezła jest :)
 
reklama
Witajcie babeczki!
Przepraszam, ze nie zagladam. Kontakt jest, lecz przez FB.
Kochane zastanawiam sie nad zmiana przychodni i pediatry. Kogo polecacie i gdzie?
Pozdrowionka!
 
Asia Ksawcio jest uroczy :-D te loczki :-)

Na rowerach oczywiście było zaje...fajnie :-):-):-):-) Laski może wiosną/ latem jak będzie pięknie i słonecznie to zapakujemy się ekipą z BB na rowery, dzieciaki w foteliki lub swoje rowerki i pojedziemy? zobaczycie, że będziemy nie lada atrakcją na masie rowerowej :-D

Z ogłoszeń parafialnych mam prośbę do nowych mam-użytkowniczek : nie zakładajmy nowych wątków, bo jest nas na tyle mało, że wystarczy spokojnie nasz główny toruński :) Ogłoszenia wszelakiej maści również zamieszczamy w odpowiednim wątku :tak: Dziękuję za uwagę! :-D
 
Asienka my nadal bez lekarza. Ale powiem Wam, że byłam u Dembińskiej i cud, miód malina :szok: (nie urażając Maliny:-D). Alan w ogóle się nie bał (a to stracho-dudek do lekarzy był). 'Obry' (dzień dobry) na wejściu, a na do widzenia 'uje o'dzenia' (dziękuję, do widzenia):szok::szok::szok:
Położył jej się na kozetce, pokazał brzuch, pępek....
Poszłam do niej z tymi krostkami pod brodą. Zapisała mu maść i kurna schodzi ładnie :tak: Wiecie, że ja na POWAŻNIE się zastanawiam czy Alana do niej nie zapisać. Kurde muszę gdzieś na bilans 2-latka iść....:confused:
 
Wiesz co ona dobra lekarka ale jak ma zły dzień to potrafi tak zrypać rodziców i takie fochy strzelać, że szok, a czasem mi się wydaje, że bagatelizuje i zapalenie oskrzeli by leczyłam wodą morską najlepiej wiem że leki to nic dobrego ale kurde nie popadajmy ze skrajności w skrajność ;/ ale ja np jak byłam u niej nieraz to była miła i wogóle, byłam zadowolona ale kazała mi odstawić wszystko nawet jak Tom dychrał jak gruźlik więc mam swój rozum i robiłam tak jak uważam zostawiłam syropki i witaminy itp nie do końca się jej posłuchałam
 
ja muszę kupić sobie fotelik rowerowy dla Toma na wsi mam jakis stary rowero troszkę go donowimy i będę z nim jeździć sobie dla formy czas ruszyć dupsko
 
Rechot a ta lekarka co mi polecałaś (Bożycka?) ona chyba nie przyjmuje w citomedzie (?). A ja mam do wyboru albo Dembińską albo Ornass. I jestem w kropce. Wiem, że Dembńska ma swoje humorzaste dni, bo kiedyś też u niej byłam i przeklinałam ją. a MUSZĘ młodego gdzieś teraz zapisać, nie może zostać bez lekarza prowadzącego do kwietnia. A i nie wiadomo czy ta nowa będzie na 100% fajna. Zresztą każdy lekarz ma swoje + i _-
 
wiesz co ta nowa i bożycka niby przyjmują po 15 codziennie mam zamiar jeśli zajdzie potrzeba- oby takowej nie było- pójść do tej nowej popołudniu wyczuć o co kaman i zobaczę co zrobię na pewno Dembińska odpada a Ornas sama nie wiem, boję się że bedą bagatelizować i co się niedobrego z tego porobi
 
reklama
Ale ja byłam popołudniu i żadna Bożycka nie przyjmowała :no: ani nowa. Była tylko Dembińska i ktoś tam jeszcze. Wiesz, Wy chodzicie prywatnie, to może jest inaczej:confused:
 
Do góry