reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trądzik niemowlęcy

ANIK78

Marzec 2006 i Luty 2009
Dołączył(a)
20 Lipiec 2005
Postów
1 817
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Dziewczynki, czy Wasze pociechy mają trądzik niemowlęcy?? Ja się borykam z tym problemem już od kilku dni, nasze Słoneczko ma na buzi ropne wypryski, przemywamy buzię kilka razy dziennie, ale nie widać poprawy :(, w piątek idziemy do lekarza...
 
reklama
Emilka miala zaraz od urodzenia takie białe kropeczki na nosku i polikach
ale czytalam ze to zejdzie samo
zmniejszylo sie juz znacznie ale jeszcze troszke widac
nie mam pojecia czy to to samo
 
kasiula moj tez ma biale kropeczki,dzis byla polozna i powiedziala ze to zejdzie, ma tez troche zylek na policzkach
 
Te białe kropeczki, o których mówicie, to raczej nie trądzik. I rzeczywiście samo schodzi. Jaś miał jedną na nosku i sama zeszła.
Anik - jeśli to ropne wypryski to faktycznie chyba lepiej iść do lekarza.
 
Pytia, wyczytałam, że potówki mogą być ropne i teraz zastanawiam się czy to trądzik czy potówki :(. Dzisiaj wykupiliśmy ubezpieczenie dla maluszka, więc za 5 dni będę mogła skorzystać już z opieki medycznej. A poza tym wczoraj kupiłam mydełko Oilatum i przemywam nim buziunię Krystianka, mam nadzieję, że przyniesie porządany efekt.


Te białe kropeczki to mogą być prosaki, które same schodzą, nie wolno ich wyciskać.
 
Anik - nasz mały ma pojedyncze krostki z czubkiem, które pojawiają się i znikają, czasem po kilku godzinach. Niczym tego nie smarujemy, samo pojaiwa się i znika. Jutro idziemy do lekarza o zapytam co to, ale zdaje mi się, że to właśnie trądzik - hormonalne spray które same miną
 
Anik! Czemu wykupiliście ubezpieczenie? Przecież do 6 miesiąca życia dziecka nikt nie ma prawa rządać żadnego dowodu ubezpieczenia!!! Tak mi powiedziano w szpitalu
 
Kinguś, kupiliśmy ubezpieczenie w PZU, które oferuje usługi medyczne w Luxmedzie. Za 69zł miesięcznie dzwonię i umawiam się na kiedy chcę, poza tym mam 4 darmowe wizyty w domu, testy diagnostyczne, nie muszę czekać na USG bioderek, bo robią od ręki. :) Dla Krystianka zrobię wszystko, żeby miał jak najlepszych specjalistów, a Luxmed jest bardzo zachwalany jeśli chodzi o opiekę pediatryczną. :)
 
reklama
Iwosz, Azik, u mnie też tak było na początku, ale po kilku dniach roznioslo się na całą buziunię Krystianka. Na polikach już mu znika, ale nowe pojawiły się na podbródku, pod noskiem :(
 
Do góry