reklama

Trądzik niemowlęcy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez ANIK78, 20 Marzec 2006.

1. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczynki, czy Wasze pociechy mają trądzik niemowlęcy?? Ja się borykam z tym problemem już od kilku dni, nasze Słoneczko ma na buzi ropne wypryski, przemywamy buzię kilka razy dziennie, ale nie widać poprawy :(, w piątek idziemy do lekarza...

2. kasiula matula

kasiula matula Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Emilka miala zaraz od urodzenia takie białe kropeczki na nosku i polikach
    ale czytalam ze to zejdzie samo
    zmniejszylo sie juz znacznie ale jeszcze troszke widac
    nie mam pojecia czy to to samo

3. reklama
  4. monika.g

monika.g Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    kasiula moj tez ma biale kropeczki,dzis byla polozna i powiedziala ze to zejdzie, ma tez troche zylek na policzkach

5. pytia

pytia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Te białe kropeczki, o których mówicie, to raczej nie trądzik. I rzeczywiście samo schodzi. Jaś miał jedną na nosku i sama zeszła.
    Anik - jeśli to ropne wypryski to faktycznie chyba lepiej iść do lekarza.

6. ANIK78

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pytia, wyczytałam, że potówki mogą być ropne i teraz zastanawiam się czy to trądzik czy potówki :(. Dzisiaj wykupiliśmy ubezpieczenie dla maluszka, więc za 5 dni będę mogła skorzystać już z opieki medycznej. A poza tym wczoraj kupiłam mydełko Oilatum i przemywam nim buziunię Krystianka, mam nadzieję, że przyniesie porządany efekt.

Te białe kropeczki to mogą być prosaki, które same schodzą, nie wolno ich wyciskać.

7. iwosz

iwosz Czerwcowa mama'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anik - nasz mały ma pojedyncze krostki z czubkiem, które pojawiają się i znikają, czasem po kilku godzinach. Niczym tego nie smarujemy, samo pojaiwa się i znika. Jutro idziemy do lekarza o zapytam co to, ale zdaje mi się, że to właśnie trądzik - hormonalne spray które same miną

8. azik

azik Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas uczulenie byłąo z ropką...

9. KingaP

KingaP Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Anik! Czemu wykupiliście ubezpieczenie? Przecież do 6 miesiąca życia dziecka nikt nie ma prawa rządać żadnego dowodu ubezpieczenia!!! Tak mi powiedziano w szpitalu

10. reklama
  11. ANIK78

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kinguś, kupiliśmy ubezpieczenie w PZU, które oferuje usługi medyczne w Luxmedzie. Za 69zł miesięcznie dzwonię i umawiam się na kiedy chcę, poza tym mam 4 darmowe wizyty w domu, testy diagnostyczne, nie muszę czekać na USG bioderek, bo robią od ręki. :) Dla Krystianka zrobię wszystko, żeby miał jak najlepszych specjalistów, a Luxmed jest bardzo zachwalany jeśli chodzi o opiekę pediatryczną. :)

12. ANIK78

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Iwosz, Azik, u mnie też tak było na początku, ale po kilku dniach roznioslo się na całą buziunię Krystianka. Na polikach już mu znika, ale nowe pojawiły się na podbródku, pod noskiem :(

Poleć forum