reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trądzik niemowlęcy

na te 3 dni to nic mi sie nie opłąca brać - do pracy mam 10 minut spacerkiem, w pracy 3 godzinki i do domu...
 
reklama
Anik!!! no i jak sobie dałaś radę z tym trądzikiem??
bo my się właśnie z tym chyba borykamy - to takie ropne wypryski coś jak u nastolatków - jak zejdzie z policzka to pojawia sie na drugim, a potem na brodzie i na szyjce nawet :mad:
co lekarz powiedział??
 
Moja znajoma walczy z trądzikiem u synka właściwie od urodzenia (mały ma ponad 5 m-cy) - najskuteczniejsze okazało się częste przemywanie buzi płynem oczyszczającym do mycia twarzy z musteli. Ja też zaczęłam go stosować u Szymika i zaczęły dzięki temu znikać potówki.
Płyn można kupić tutaj: http://www.esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=25349&session=d869dc4c7373086f
 
na ten tradzik dermatoloig kazal przemywac woda borna
ivka az 5 m-cy ::) :( musze kupic ten plyn,dzieki za namiary zobaczymy na ile sprawdzi sie u nas
 
?Koga, a skad wiesz ze to tradzik? Bo Ola tez ma takie ropne wypryski na policzkach i czole, ale kazdy mowi ze to co innego- jedni, ze alergia, inni, ze jakies zakazenie, ja podejrzewam tradzik...
 
koga pisze:
Anik!!! no i jak sobie dałaś radę z tym trądzikiem??
bo my się właśnie z tym chyba borykamy - to takie ropne wypryski coś jak u nastolatków - jak zejdzie z policzka to pojawia sie na drugim, a potem na brodzie i na szyjce nawet :mad:
co lekarz powiedział??

Koga, to chyba nie był trądzk tylko ta skaza, ale jeśli nawet był, to nam pomoga cały czas przemywanie mydełkiem Oilatum. My mamy skazę i łojotokowe zapalenie skóry :(. Skazy nie widać, bo jestem na diecie i jest ok, ale zacznę już wprowadzać coś z serwatką, mlekiem, jajami...
 
aniam nie licz na pediatrow idz z mala do dermatologa i od razu bedziesz wiedziala co jest
a alergia utrzymuje sie gora 3-5 dni no chyba ze skaza
 
no wlasnie nie wiem czy to trądzik?? położna to zasugerowała
na razie nic nie pomaga :mad:
w poniedziałek idziemy do lekarza
 
reklama
Mysle ze jednak Ola ma ten tradzik- raz ze wlasnie tak wyglada, dwa ze jak zaczelo znikac z policzka to sie pojawilo na glowie i szyi- a ja nic krowiego juz nie jem od tygodnia.
 
Do góry