reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Transfer 3 dniowego zarodka

MagiM

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Lipiec 2022
Postów
76
Cześć dziewczyny,

Mam takie oto trochę "dziwne" pytanie
Miałam dziś transfer 3 dniowego zarodka i "czuję" coś w okolicach macicy,parę godzin po transferze. W sensie jakby mały ból menstyacyjny,jakby poczucie "ciała obcego". Jest to super młody zarodek,wiec żadne implantacje itp.nie wchodzą w grę. Czy któraś z Was czuła coś takiego? Dzięki
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Mam takie oto trochę "dziwne" pytanie
Miałam dziś transfer 3 dniowego zarodka i "czuję" coś w okolicach macicy,parę godzin po transferze. W sensie jakby mały ból menstyacyjny,jakby poczucie "ciała obcego". Jest to super młody zarodek,wiec żadne implantacje itp.nie wchodzą w grę. Czy któraś z Was czuła coś takiego? Dzięki
Przekrwienie macicy po dużych dawkach progesteronu, lub skurcze od wysokiego poziomu estradiolu. Wszystko w normie. Tak bywa, tylko beta prawdę Ci powie.
Zapraszam na wątek „ po in vitro”.
 
Do góry