reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę starsi uczniowie

No cóż Gosiaczku, rozumiem Twoje dylematy.Ja takich nie mam.Po prostu od dawna było wiadomo, ze bedzie Niania i kto nią bedzie. To mama mojejkolezanki, kobieta 53 lata. Op[iekowała sie juz maluchami.U mnietesciowa nie jest w pełni sprawna, bo po udarze.Ale nawet gbyby mogła sie zaopikować, to ja bym nie chciała.Zaczęloby sie chciał niechciał wtrącanie i sugerowanie co jest nie tak.Dziekuje wole płacić komuś!

A co do pracy to zawsze komuś coś się nie będzie podobać! ;D
 
reklama
Ja bym nawet z chęcią wzieła nianię, ale nie wiem gdzie mogę znaleźć zaufana osobę. Nie mam pojęcia czy takie z agencji sa OK.
Oj ciążki problem do rozgryzienia.
Wtrącania teściowej też by mnie doprowadziły do szału :p - liczę na to, ze wszystko jakoś sie ułoży.
Moja Ania jest szczęśliwa - w końcu całe wakacje spędzi z mamą. :D
 
No Gosiaczku, głowa do góry jeszcze całe lato przed Tobą i Twoją decyzją, może letnie słońce rozświetli Ci w głowie i podejmiesz sluszną decyzję!!! ;D
 
Witajcie,

Jakim cudem dopiero znalazłam ten wątek to nie wiem. Gdybym wiedziała, że tu tak fajnie... ::)

Widzę Gosiek, że miał być Sławek jest Mireczek-GRATULUJĘ!!!

Tobie mokkake gratuluję dzidziusia!

Kasiek, jak miło Cię widzieć, my to się znamy z październikowego wątku :)

Mój starszy synek jest teraz w 3 klasie, jak Twoja córeczka mokkate i tak jak Twój synek akia mój ma na imię Oskar.

Oskar oczywiście komputer uwielbia ale od zeszłego roku wprowadzilismy pewne zakazy w związku z tym, że zauważyłam że zrobił się trochę agresywny. Teraz znowu jest moim kochanym synkiem ;) i nie zwraca się do mnie inaczej jak tylko mamuńku :laugh:
Teraz jestem na etapie zastanawiania się jakie dodatkowe zajęcia polecić Oskarowi. W zeszłym roku (zresztą już od 3 lat) chodzil na taekwoondo ale zdecydowanie już nie chce. Myślę o plastyce bo wykazuje w tym kierunku zdolności.

To tyle o starszym, młodsze ma na imię Iga i skończyła 10 miesięcy.
Oskar jest zakochany w siostrze i uwielbia się nią zajmować (czyt. dusić ;)).

Mam nadzieję, że reaktywujemy wątek.
akia, Tobie zyczę żeby bocian wyciął jakiś numer ;) a mnie pole kapusty ;D Bo tez marzy mi się trzecie ale mąż nie chce i nie mamy warunków.
 
syla - rozumiem ciebie :D - też bym chciała jeszcze kiedyś trzecie - jedyną przeszkoda jest brak dodatkowego pokoju no i mąż.
Moja Ania z dnia na dzień jest coraz bardziej zakochana w swoim braciszku - bardzo lubi się z nim bawić :D :D- chociaz czasami ma obrzydzenie na widok cieknącej ślinki z buzi ;D
tez mam nadzieję, ze wątek odżyje :D :D :D
 
oooooooooo
dopiero teraz znalazłam ten watek
a zastanawiałam się już nad prośbą do moderatorów o nowy dział
dzieci 10 -11-12 lat ;D ;D ;D

nawet MOKATE nie dała cynku na 9 latkach żr tu coś takiego jest ::)
 
Witam mamy z dłuższym stażem!!!
Dopiero teraz odnalazłam przez przypadek ten wątek. Widzę, że nie ma nas zbyt wiele, ale to chyba powód do dumy. My już mamy doświadczenia z różnych okresów życia naszych dzieci, których to doświadczeń nie mają świeżo upieczone mamki.

Moja starsza córka Ala ma 12 lat. Chodzi do 6 klasy, a w przyszłym roku szykuje się nam przeprowadzka do gimnazjum. Ala to już niezła kobita. Ma 165 cm wzrostu i 40 rozmiar buta. ;D Wygląda już jak moja siostra, a nie córka.
Młodsza Agnieszka ma 10 miesięcy. Jest oczkiem w głowie całej rodziny. Pojawiła się po prawie 12 latach przerwy. Długo nie chcieliśmy drugiego dziecka, jednak obydwoje doszliśmy do wniosku, że teraz jest dobry moment. Trochę szkoda tylko, że pomiędzy dziewczynami długo nie będzie takiego porozumienia jak jest zazwyczaj pomiędzy rodzeństwem. To już jest różnica pokoleń. Dopiero jak same będą miały swoje rodziny i dzieci to się pewnie dogadają jak siostra z siostrą.
 
magda - jak czytałam twoją wypowiedź to tak jak bym czytała swoją ;D
też dośc długo nie chieliśmy mieć drugiego dziecka - dopiero kilka laty temu dostaliśmy olśnienia ;D. Mam Anie, która chodzi do 6 klasy i też czekają ją egzaminy i gimnazjum. Oraz to, iż często ludzie mówią, ze wyglądamy jak siostry ;D - rozmiar ma 158-160 a buty 38. Już od roku jesteśy na etapie wymieniania sobie ciuchów ( pomijając okres ciąży i terażnieszy - troszkę przytyłam w ciaży)
Natomiast Mirek - też jest oczkiem w głowie. :D
 
reklama
A moja Paulina to kurdupel
no ale niby po kim ma byc wysoka jak rodzice też niskiego wzrostu 8)
no ale ona w 5 klasie jest więc może jeszcze przez ten rok urośnie
a wogóle to chyba dzieci właśnie w tym wieku najszybciej rosnął
jak sie nie myle
 
Do góry