reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę starsi uczniowie

Basia - moja Ania właśnie strasznie wyrosła w piątej kalsie - nawet twarz jej się zmieniła z dziecięcej na dziewczęcą. A więc wszystko przed tobą. :D
 
reklama
To jeśli pozwolicie ja sie przyłacze :-) Moja najstarsza córcia skończyła 10 lat. Chodzi do trzeciej klasy i uprawia akrobatyke sportową. W tej chwili ma zwichnięta stope i do końca stycznia nie wolno jej ćwiczyc :-( Poza tym nalezy też do zespołu tanecznego. Uczy sie tak srednio. Maja mało wymagajacą pania i juz się z nią sciełąm z tego powodu. W końcu sport to nie wszystko, dziecko powinno też coś umieć :wściekła/y:
 
reklama
Witam Madziara

Ewa to chyba ze stycznia jest jeśli się myle
no bo jak skończyła juz 10 lat i jest w 3 klasie
no i zyczę szybkiego powrotu do zdrowia
w takim razie
moja Paulina w trzeciej klasie miała bardzo mało wymagająca pania i niestety odbiło sie to w klasie 4 bo dzieci poprostu nic nie umiały
i wogóle nie radziły sobie np, z matematyki było zagrożonych 10 osób i w koncowym efekcie dwie miały oceną niedostateczna
 
Do góry