reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trochę starsi uczniowie

Ewka urodziła się 2 stycznia :-)
My sie mocno zastanawiamy czy ja nie przenieśc do innej szkoły, ale właściwie decyzje to musi podjąc sama Ewcia bo to ona musi wiedzieć czy chce dalej trenowac czy nie.
 
reklama
w 3 klasie to nie ma sensu raczej
teraz to za późno
ale w 4 sie okaże czy bedziecie musieli nadrabiać materiał czy sobie świetnie poradzi
narazie bym nie panikowała

Bartek jest też w 3 klasie ale on jest z listopada
więc prawie rok róznicy :)
i ma problemy z nauka
ale juz mamy opinie z poradnii pedagogiczno-psychologicznej
więc teraz może bedzie mu troche łatwiej
jak nie bedą go oceniać za pisownie i błędy
 
No ja raczej myślałam o przeniesieniu od czwartej klasy ;-)

A swoja droga to tez musze się w końcu umówic na testy do poradni bo Ewka robi okropne błedy a pisze jak kura pazurem i non stop myli literki :-(
 
no u mnie dochodza wady logopedyczne do tego

ale za pare lat myśle że bedzie już dobrze

a w jakim wieku jest reszta panienek??
 
Witam!

Moja starsza córcia dopiero od tego roku uwielbia szkołę, wcześniej niechętnie do niej chodziła.
Uwielbia swoją siostrzyczkę (ze wzajemnością :-) ) i dużo mi pomaga.
Jest już w takim wieku, że można jej wszystko wytłumaczyć, a i ona potrafi powiedziec o co jej chodzi. Moje obawy "jak to będzie?" rozwiały się zupełnie... Jest super :-)

Basia.J- to faktycznie pech, że Bartek tak późno trafił do poradni.
Ale najwazniejsze, że teraz już ma opinię.

Madziara- fajnie: jedna pociecha usportowiona, druga uzdolniona muzycznie. Ciekawe jakie talenty odziedziczy pozostała dwójka:happy:
 
Witam!
oj dawno tu nie zaglądałam!
W tym czasie synek gosiaczka szcześliwie się urodził i ma już 8 miesięcy!
Syla Witaj TU!
obiecuje częściej tu zaglądać.

Basiu, niestety opinia z poradni nie oznacza, że dziecko bedzie inaczej oceniane i wszyscy przestana zwracać uwagę na błędy jakie popełnia w pisowni. Opinia z pppp daje dziecku zwiększenie szans poprzez dodatkowe zajęcia rewalidacyjno kompensacyjne z pedagogiem terapeutą zatrudnionym w szkole i możliwość podczas pisania sprawdzianu dodatkowego czasu.
Pamietaj, opinia sprawy nie załatwi i powinnaś starać się o zajęcia w poradni!
 
no w tym roku szkolnym nie ma już miejsc niestety
zobaczymy w przyszłym
narazie ostro ćwiczymy logopedycznie
i czekamy na efekty

moja Paulina będzie miał same 4 na półrocze chyba
no oprócz tej nieszczęsnej matematyki
wychowawca powiedziła że stać ja na więcej
ale co zrobic jak jej na ocenach nie zależy i wcale sie nie uczy
 
reklama
Do góry