reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trojaczki

papajkagrunt to dobra organizacja! Musisz teraz zadbać o siebie, bo pierwszy etap macierzyństwa to ciąża. Ubranka możesz kupować etapami przez cały okres ciąży. Ja na waszym miejscu zgłosiłabym się do gminy, napisała podanie o jakąś pomoc. Będzie dobrze - zobaczysz!
tak dokladnie mieszkanie tez gmina moze wam dac bo taka sytuacja to napewno gmina da potem jak dzieci sie urodza to dostaniecie 3 tysiace becikowego ( 1 tysiaz za kazde dziecko) + 3 tysiace od gminy za urodzenie dzieci dodatkowo 68 zl * 3 bo trojka dzieci takie jest rodzinne + jeszcze dodatek dla rodziny wielodzietnej na kazde 3 i kolejne dziecko dostaje sie jakas dodatkowow kwote mozecie rowniez napisac wniosek o zapomoge ktora wynosi od 90 nawet do 300 zl i mozecie zlozyc wniosek o zywnosc z uni europejskiej jest bardzo dobra i dosc duzo sie dostaje wiec gminy duzo pomagaja i niebedzie tak zle
dzięki :-D he he- jak narazie marzę choćby o jednej zdrowej dzidzi :-D ale jestem w trakcie indukcji cyklu z closibegytem i na podglądzie były pęcherzyki w obu jajnikach- jakbym miała podwójny strzał, to bym chyba oszała ze szczęścia :-D
bunia a gdzie ty sie tu zapodzialas juz nas nieodwiedzasz na staraczkach 2010???wszystkie tam jeszcze jestesmy


paaajjkkkaa daj znac co u was i sproboj isc do gminy tak jak napisalam napewno duzo wam pomoze gmina :-) trzymam za was kciuki
 
reklama
lenka gretuluje to przed wami nielada wyzwanie wychowanie 3 dzieciaczkow ale i peeeeelno milosci zycze wszystkiego naj naj ..... :-)
 
Lenko...fajnie ze zajrzalas..:tak::tak::tak:..
No i ja jeszcze raz gratuluje szczescia..potrójnego szcześcia...:-):-):-):-)..
Ach..ciekawa jestem jak tam reakcja Twojego M...:-D:-D

Yenefer....ooo to tak jak i u mnie.....jak sie dowiedzilam to ryczlam..pozniej sie smialam a pozniej znow plakalam...:sorry::sorry::sorry::-)
 
Lenka ,gratulacje ogromne :-)
Ja przy moich blizniakach tez na poczatku sie zxwylam z szoku i zalamania , potem byla radosc , a teraz to jest roznie
czasami sie zamartwiam i doluje ze se nie poradze , a czasami to mi szkoda ze trzeciego z nimi nie ma :-D
tak to jest - wachlarz hormonow = wachlarz nastrojow :tak:
 
reklama
Do góry