reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trojaczki

Monia89 wszyscy trzymamy kciuki za to żeby maluchom było u ciebie jak najdłużej wygodnie. Dawaj znać jak się czujesz i jak rosną maluchy. Dobrze że tak szybko będziesz już pod opieką lekarską bo trójeczka trochę organizm obciąża ☺.
 
reklama
Monia89,ale super,u nas bliźniaczki,ale trojaczki to dopiero :) wszystko będzie dobrze,lekarze wiedzą co robić :) powodzenia kochana,3mam kciuki,pokaż kiedyś swój brzuszek :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny- dopytam się, czy rozglądacie sie już za wózkami? mi sie podobają TFK, ale masakrycznie drogie, i peg perego triplette, ale tez z gondolkami ponad 4 tys zł
najtaniej wychodzą chyba Baby Active Trippy ale wydaja mi się strasznie duże i nieporeczne

myślimy tez juz nad łóżeczkiem i wstępnie planujemy zakup jednego dużego 120x120cm, na początku trójka sie tam spokojnie zmieści, a potem i tak może się okazać, że będa chciały spać z nami, albo przynajmniej jedno z nich- a jak u Was?

byłam niedawno na wizycie- lekarz potwierdził, że bliźniaki to będą chłopcy :) trzeci maluch to dziewczynka wg innej lekarki a tu lekarz nie był pewny, bo czasami mu wyglądało na chłopca również :) jak ja sobie dam radę z 3 chłopakami?
 
Masz tą samą sytuacje co ja. Najprawdopodobniej 3 chłopaków. Wszyscy mnie pocieszaja ze z chlopakami jest łatwiej ale to zależy od charakteru wiadomo. Ja tam sie ciesze bo faceci maja chyba lzej w zyciu.
Co do wózka to ja kupuje dzisiaj wlasnie baby active trippy 3w1, uzywany za fajna kase udalo sie dostac ale jeszcze z gwarancja. Jeszcze mi zostaly łóżeczka do kupienia. Ale kupie 3 standardowe. Na poczatek poki beda sie miescic beda spac w jednym. A potem kazdy do swojego.
I moja "wolnosc" na powietrzu sie pomalu konczy..... ☺
 
Masz tą samą sytuacje co ja. Najprawdopodobniej 3 chłopaków. Wszyscy mnie pocieszaja ze z chlopakami jest łatwiej ale to zależy od charakteru wiadomo. Ja tam sie ciesze bo faceci maja chyba lzej w zyciu.
Co do wózka to ja kupuje dzisiaj wlasnie baby active trippy 3w1, uzywany za fajna kase udalo sie dostac ale jeszcze z gwarancja. Jeszcze mi zostaly łóżeczka do kupienia. Ale kupie 3 standardowe. Na poczatek poki beda sie miescic beda spac w jednym. A potem kazdy do swojego.
I moja "wolnosc" na powietrzu sie pomalu konczy..... ☺

na FB jest fajna grupa dla rodziców trojaczków i tam mimo wszystko odradzają trippy, spotkałam sie z opiniami, że w wersji ze spacerówka jest mniej stabilny niestety i strasznie ciężko sie prowadzi, my chyba ise zdecydujemy jednak na peg perego lub tfk (choć serce boli jak sie widzi cenę), sa chyba wygodniejsze i powinny nam sie zmieścić do boxa na samochodzie (sa też lżejsze więc być może nawet sama dam sobie radę z pakowaniem)

dziś zaczynamy 21tc, od kilku dni znacznie twardnieje mi brzuch i jest mi coraz ciężej, czuję sie jak w 35tyg normalnej ciąży, dziś tez wizyta, mam nadzieję, że wszystko ok
 
na FB jest fajna grupa dla rodziców trojaczków i tam mimo wszystko odradzają trippy, spotkałam sie z opiniami, że w wersji ze spacerówka jest mniej stabilny niestety i strasznie ciężko sie prowadzi, my chyba ise zdecydujemy jednak na peg perego lub tfk (choć serce boli jak sie widzi cenę), sa chyba wygodniejsze i powinny nam sie zmieścić do boxa na samochodzie (sa też lżejsze więc być może nawet sama dam sobie radę z pakowaniem)

dziś zaczynamy 21tc, od kilku dni znacznie twardnieje mi brzuch i jest mi coraz ciężej, czuję sie jak w 35tyg normalnej ciąży, dziś tez wizyta, mam nadzieję, że wszystko ok
Daj koniecznie znać po wizycie. Zaglądam tu do was i trzymam.za was wszystkie kciuki.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za wizytę ☺. Jest jeszcze kolejna dziewczyna pyzynia86 która spodziewa się trojaczków ☺. Jakiś wysyp ostatnio. Trzymam za was wszystkie kciuki, bo już w bliźniaczej jest co nosić ☺.
 
na szczęście wszystko ok, dzieciaki rosną równo i prawidłowo do wieku ciąży :)
na twardnienie brzucha dostałam luteinę
teraz czeka nas połówkowe a potem krzywa cukrowa (bleeeeh)
 
Hej, ja od 6 lipca jestem w szpitalu. Okazalo sie ze przyplywy w pepowinie u jednego z blizniakow nie sa zbyt dobre. Beda obserwowac i w razie jakby sie pogarszalo to beda rozwiazywac ciaze. Jutro maja pomierzyc chlopakow takze zobaczymy ile waza mniej wiecej
 
reklama
Zamazama super ze wszystko jest ok. Zdrowia dla maluchów.
Monia89 dobrze ze jesteś pod kontrolą szpitala to głowa o dzieci trochę spokojniejsza, bo lekarze na bieżąco kontrolują. Oby maluchom jak najdłużej było dobrze w brzuchu u mamy. W którym tygodniu teraz jesteś?
 
Do góry