reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trojaczki

Wszystko w normie. Dzieciaczki maja 58.8, 63.6, 61 z tym ze u blizniakow jest podejrzenie ciazy jednoowodniowej.
Ale super widok - machajace raczki, nozki i slyszec te 3 serduszka - najpiekniejszy widok na swiecie.
 
reklama
Najważniejsze że wszystko w normie :)
Wiesz u mnie na początku też było podejrzenie jednoowodniowej u bliźniaków. Nawet na usg ja to widziałam, że maluszki są razem i nie są niczym oddzielone. Dopiero na kolejnym usg pojawiły się obok nich dwa osobne bąbelki. Ale do tego musi być dobry sprzęt.
 
Dlatego lekarka powiedziala ze jeszcze raz zbada za jakis czas i mam nadzieje ze jednak beda oddzielnie
 
Trzymam kciuki, żeby dzieciaczki były oddzielnie.
A płci lekarz nie próbował jeszcze odgadnąć?
Ja mam jutro drugie prenatalne w szpitalu i liczę, że chociaż orientacyjnie uda się coś ustalić :)

Dzisiaj powiedzieliśmy całej naszej rodzinie, że w brzuszku są 3 malenstwa a nie jedno :p wcześniej już wiedzieli ale tak ogólnie o ciąży i nikt jakoś nie pytał o 5o czy ciąża pojedyncza czy nie. Każdy założył, że to będzie jedno dziecko. A tu dzisiaj surprise! :d Nikt nam nie chciałam uwierzyć, dopiero jak pokazaliśmy zdjęcia ;)

A u was już wszyscy wiedzą?

Zaczęłam II trymestr i czuję się juz lepiej.
Mam nadzieję, że na jutro na prenatalnych jednak okaże się, że z pepowina wszystko ok.
 
O płeć nie dopytywalam. Moze w srode jak pojde na wizyte. Wczoraj wieczorem dostalam lekkich plamien i mnie zatrzymali na noc w szpitalu. Jak beda wyniki to mnie zaraz wypuszcza
Czulam sie do tej pory ok a wczoraj chyba za duzo chodzilam i od razu efekt.....

A u mnie w sumie wszyscy wiedza.... Jakos tak wyszlo a jak narzeczony dowiedzial sie o trzecim to jak minął mu pierwszy szok to od razu po wszystkich dzwonił i sie chwalil
 
27 marca miałam drugie prenatalne w szpitalu. Dwunaczyniowa pepowina się potwierdziła ale pani kazała na razie się tym nie przejmować bo wszystko inne jest w najlepszym porządku. Będę musiała dodatkowo wykonać te echo serduszek.
Pani dzisiaj pokusiła się o przypuszczenie, że to 3 chłopców! Ale to nie jest jeszcze pewne. Liczę chociaż na jedną córeczkę ;)
Malenstwa 66,8mm, 68,5mm, 74mm.<3 <3 <3
 
Mam krwiaka takze musze duzo lezec. Biore luteine i zelazo bo mialam maly niedobór. Na wizycie pani doktor nie byla mila, nie powiedziala jakie duze dzieci sa.... Mam nadzieje ze skoro nic nie mowila to wszystko w normie jest. Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Tym razem pojde z narzeczonym i moze lekarka bedzie bardziej sklonna do udzielania informacji.......
Ciesze sie ze u Ciebie wszystko jest w porzadku
 
reklama
Do góry