reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trombofilia i Acard

Straciłaś ciążę mimo leków?? 😱 bardzo mi przykro... A wiadomo co było przyczyną?? Też jestem obstawiona lekami i każdy dzień to dla mnie ogromny stres...

Niestety tak....te leki nie daja gwarancji tylko wspomagaja....ale musimy wierzyc ze teraz bedzie dobrze :) dzisiaj mam polowkowe i juz dopada mnie stres...
 
reklama
Ja coreczke straciłam w 24 tygodniu wysokie ciśnienie zawały łożyska mam dwie mutacje nie brałam leków a gdybym brała myśle ze by córeczka by żyła miałam termin na listopad :(

Bardzo współczuję, wiem jaki to ból...4 miesiace plakalam dzien i noc. Szczególnie ze to byla moja 3 ciaza...2 poprzednie poronione. Ale wierze ze moja coreczka jest teraz przy mnie. Mamy swoje Aniołki w niebie :*
 
Ja jestem właśnie na etapie diagnozowania trombofilii. Mam potwierdzona mutacje genu MTHFR hetero.
Moja gin zaleciła mi już branie acardu 75 już teraz.
Na wyniki pozostałych mutacji nadal czekam.
Ale żyje cały czas w stresie. Jestem po dwóch stratach i dopiero po tym zaczelam się badać pod tym kątem.
Powiedzcie mi czy macie jakieś objawy widoczne trombofilii? Ja mam problemy krążeniowe, żylaki i cały czas robią mi się siniaki a nie przypominam sobie żebym jakos szczególnie się obijała żeby zrobił się siniak. Czy to mogą być objawy ?
Powiem Wam że ja chyba psychicznie sie wykoncze ... ;(
 
Ja jestem właśnie na etapie diagnozowania trombofilii. Mam potwierdzona mutacje genu MTHFR hetero.
Moja gin zaleciła mi już branie acardu 75 już teraz.
Na wyniki pozostałych mutacji nadal czekam.
Ale żyje cały czas w stresie. Jestem po dwóch stratach i dopiero po tym zaczelam się badać pod tym kątem.
Powiedzcie mi czy macie jakieś objawy widoczne trombofilii? Ja mam problemy krążeniowe, żylaki i cały czas robią mi się siniaki a nie przypominam sobie żebym jakos szczególnie się obijała żeby zrobił się siniak. Czy to mogą być objawy ?
Powiem Wam że ja chyba psychicznie sie wykoncze ... ;(

Ja nie miałam żadnych objawów. Tylko te powikłania położnicze
 
reklama
Do góry