reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

TSH niedoczynność tarczycy w ciąży

reklama
Hej dziewczyny
Jestem tu nowa. Jedno poronienie za mną. TSH3 badałam 3,4. Dziś kończy mi się miesiączka. Chciałabym starać się z mężem o dzidziusia. Za tydzień mam wizytę u endokrynologa. Wiem, ze niby normy są do 4, jednak jestem przy górnej granicy
Czytam Wasze posty(skarbnica wiedzy i doświadczenia)
U mnie po dwóch poronieniach endokrynolog kazała zejść do ok 1. Posłuchałam, brałam reguralnie leki z zachowaniem odstępu ok 1,5 h od posiłku. Aktualnie jestem w 35tc więc wierzę że to właśnie uregulowana tarczyca pomogła mi zajść i do tej pory utrzymać ciąże. Reszta wyników w tym genetycznych była w porządku 😉 Powodzenia 💪
 
10B99883-1F7D-4539-816D-DABD28F06BC3.jpeg
 
Nie stresuj się. Ja w 9 tyg miałam TSH 10 i dopiero w połowie ciąży udało mi się wyrównać wyniki. Córka zdrowa bez żadnych problemów 🙂
ja zaczęłam brać w 9 t.c kiedy tsh 11 wyszło, nigdy nie miałam problemów z tarczyca. Euthyrox 100 . I tsh w 11 t.c 1,5 … ale stresuje się wpływem tej niedoczynnosci na dziecko :(
 
Do góry