• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Tu można się przywitać i napisać coś o sobie :-)

reklama
To jest na kilka... może jeszcze ktoś dołączy.....

Magdalenko, a ile dokładnie ma moja imienniczka? - bliżej dwójki czy trójki?

No i myślę, że Olafek dwudziestomiesięczniak też spokojnie może się załapać do dwulatkowego grona.

pozdrawiam
nikita
 
jak łapią się dwudziestomiesięczniaki to dołączamy :)
Oskar z Beatą.
pozdrawiamy

bg0038dx.jpg
 
reklama
nikita33 pisze:
Magdalenko, a ile dokładnie ma moja imienniczka? - bliżej dwójki czy trójki?
Małgorzatka jest wrześniowa, więc teraz to juz bliżej trójki ;D Dobrze, że zminilaś zdjęcie, bo ja cały czas miałam przekonanie, że Filip to najwyżej 8 miesięcy ma :-[ a to prawdziwy mężczyzna!!!
Pozdrawiam Was Nikitki ;) słoneczne i ciepło

Magdalenka

PS A Ty to już na wieki będziesz Nikita dla mnie !
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry