reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tyjemy/chudniemy - chwalić się !

Sześćdziesiątka już za mną od kilku tygodni. Ogólnie już 11 kg na plusie.
Lepiej mi się zrobiło, jak przeczytałam, że nie tylko u mnie :sorry:
Co do komentarzy o wielkości brzucha - to nie znoszę :crazy: I porównywania "A ona to już nie długo rodzi, a brzuch ma taki jak ty" No i co mam zrobić? - paskiem się ścisnąć? :angry: Pewnie, że zgrabniej wyglądają ciężarówki z małymi brzuszkami, ale nie każda ma to szczęście :-p
Wiola tekst nieprzeciętny :-D
 
reklama
Najlepsza była moja mama... w 3miesiącu.. "Córka Ty to masz brzuch wielki jak ja jak byłam w 6!" ja: "mama ale ty byłaś tak anorektyczna, że aż obleśnie wyglądałaś... jak pajęczyca z kokonem" mama: "no to jest fakt :baffled:" oczywiście teraz chodzi i beczy że brzuch mi nie rośnie i że to nie dobrze... ja tam swoje widzę po rozstępach :-D
u mnie już +12 kg do mojej wspaniałej, pokaźnej nadwagi :p
 
Ostatnia edycja:
Ja niestety po 60-tce byłam już przed ciążą!! :baffled: :eek::nerd:
A na początku 27 tygodnia mam równiutkie +5kg
A tych głupio komentujących to najchętniej zalałabym betonem po same uszy!! :wściekła/y::rofl2:
 
Witam,ja jestem koniec 5 miesiąca i przytyłam od początku 5,5kg.W sumie po mnie tego tak bardzo nie widać,ale brzuszek już całkiem szybko rośnie:-).Wszyscy mówią że tak wyglądam jakbym miała przyklejony ten brzuszek:-D. A jem na to co mam ochote...no może zrezygnowałam z tłustych potraw:tak: a tak bez zmian ..
 
Soszka gwarantuję ci że nie największa... ja mojej początkowej wagi nie dodałam bo by się tu nie zmieściła taka cyfra :-D poza tym nie chciałam zeby połowa koleżanek zeszła na zawał
 
reklama
Wy przynajmniej jakiś wzrost macie, a ja nawet 1,60m nie mam, więc z moją wagą to kartofel jestem i tyle :eek::baffled:
Ostatnio siostra robiła mi zdjęcia, pomyślałam "pokażę jak sobie urlopuję" Ale zmieniłam zdanie jak tylko zobaczyłam zdjęcia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::no:
 
Do góry