reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

tzreci migdał u 5-latka

Dołączył(a)
21 Styczeń 2008
Postów
11
Witam,
Mój 5 letni synek choruje co roku od listopada do marca, ma przewlekły katar, który potem idzie na ucho (właśnie w styczniu br.dostał zapalenie ucha i ma niedosłuch), zapalenie oskrzeli itp. Ostatnio zrobiłam mu różne badania, żeby wybadać przyczyne i okazało sie, że ma alergie na pleśń oraz przerośnięty 3 migdał (trzeci stopień) i do usunięcia. Zabieg mamy ustalony w Klinice w Bytomiu na 25 lutego i mam stracha! Testy alergiczne robiła nam dr Białek-Kaleta w Gliwicach i to ona skierowała nas do Bytomia do dobrego laryngologa, który stwierdził ten 3 migdał, bo muszę dodać że wcześniej byliśmy prywatnie u dwóch laryngologów i rzaden nie zbadał synkowi czy ten 3 migdał jest naprawdę!
Jeżeli któraś z mamusiów była na takim zabiegu ze swoją pociechą w Klinice w Bytomiu, ul. Batorego 15 to prosiłabym o komentarz,
pozdrawiam
 
reklama
Witaj!Co prawda nie w Bytomiu tylko w Kaliszu,ale tam właśnie moja córcia miała usunięty trzeci migdał. Emi ma 4,5 roku. Od czasu kiedy wróciłyśmy do domu po trzydniowym pobycie w szpitalu nasza córcia przeszła metamorfoze. Nie chrapie, spanie na bezdechu to już historia. Nawet lekko Jej się głos zmienił, nie mówi nosowo. Bardzo długo trwało od momentu diagnozy do "operacji-w pełnym znieczuleniu". Nie żałujemy opłacało sie a sama Emi nic z tego nie pamięta. Szkoda ,że wcześniej lekarz nie podjął takiej decyzji. Bez trzeciego migdałka żyjemy od 29 stycznia. Zyczymy powodzenia w działaniu.
 
Witam,
Mój 5 letni synek choruje co roku od listopada do marca, ma przewlekły katar, który potem idzie na ucho (właśnie w styczniu br.dostał zapalenie ucha i ma niedosłuch), zapalenie oskrzeli itp. Ostatnio zrobiłam mu różne badania, żeby wybadać przyczyne i okazało sie, że ma alergie na pleśń oraz przerośnięty 3 migdał (trzeci stopień) i do usunięcia. Zabieg mamy ustalony w Klinice w Bytomiu na 25 lutego i mam stracha! Testy alergiczne robiła nam dr Białek-Kaleta w Gliwicach i to ona skierowała nas do Bytomia do dobrego laryngologa, który stwierdził ten 3 migdał, bo muszę dodać że wcześniej byliśmy prywatnie u dwóch laryngologów i rzaden nie zbadał synkowi czy ten 3 migdał jest naprawdę!
Jeżeli któraś z mamusiów była na takim zabiegu ze swoją pociechą w Klinice w Bytomiu, ul. Batorego 15 to prosiłabym o komentarz,
pozdrawiam

Już po zabiegu?Mam nadzieję,że wszystko się udało. Zdrówka życzymy!
 
Mój synek miał w tej klinice usuwany 3 migdał. Nie mogę powiedzieć nic złego. Opieka i podejście do dzieci bardzo dobre. Jedyny minus to pobyt 2 dniowy na oddziale - tzn dwie noce po zabiegu. Syn miał zabieg w maju i od tamtej pory nie był chory!
Powodzenia , pozdrawiam Iza
 
My tez mielismy zabieg usuwanie 3 midałka. Odbył sie tylko na znieczuleniu miejscowym , syn dostał zastrzyk uspokajający ale był świadomy. Trwało wsio może góra 10 minut i przywieźli go z łezką w oku i krwią w ustach ale szybko sie udpokoił i po godzinie wołał jeść :) Bardzo ładnie mu sie goiło.
Teraz nie ma problemu z uszkiem, z chrapaniem i z nosowym mówieniem i jak wyżej napisane z infekcjami :)
 
Do góry