reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Sandra sa to masci bezsterydowe....ogolnie tutaj jezeli chodzi o dzieci to silniejsze srodki np. antybiotyki itd. tylko w ostatecznosi daja, taka polityka medyczna ....;z jednej strony to dobrze, ale z drugiej dziecko sie troche musi pomeczyc z dluzsza choroba

wiecie tu nawet nie praktykuje sie dawania witamin dziecku takich jak np.C .....dziecaiki dostaja jedynie wit D z fluorem , a reszta ma byc w produktach naturalnych
 
reklama
No i bardzo dobrze Siluniu, ze lekarze na "zachodzie" tak podchodza do podawania antybiotykow i innych silnych lekow! :tak: Przynajmniej nie obciazaja malych organizow niepotrzebnymi czasami lekarstwami.

A jezeli chodzi o masci bezsterydowe to uzywala ktoras Elidelu??
 
no tak powiedzmy , ze dobrze, ale np. w okresie zimy i jesieni ja bardzo chetnie podalabym zuzu kropelke witaminy C.....bo ona sokow nie pija , cytryne dostaje czasami w herbacie , ale nie przepada za taka

dlatego jak w wakacje bedziemy w PL do sobie zrobie zapas Cebionu na zime dla dzieciakow
 
dzieki slonce:-), ale teraz na szczescie obejdziemy sie bez.....mala uwielbia owoce, jablka, mandarynki, banany i kiwi wpieprza ....a teraz tego duzo ....za to na zime przyda sie Stefkowi bo bedzie tylko na cycu, ale to zapasy zrobimy w lecie
 
siluniu- ja małej tez w ogóle wit c nie podawałam...jedynie w owocach, bo podobnie jak zuzu, julia uwielbia mandarynki, kiwi, pomarańcze...

no i żeby w końcu jej ta wysypka zeszła!!!
 
Sara je czesto kiwi, pije sok z cytrusow itd., a pediatra i tak kazala dalej dawac malej 5 kropli Cebionu Multi :baffled: Nie za duzo tego?
Latem dopiero mamy odstawic jak bedzie jadla duzo warzyw i owocow.
 
reklama
co pediatra to inne podejście...

a tak w ogóle, aż wstyd sie przyznać, ale ja ciągle zapominam o podawaniu małej wit. d3:-(
 
Do góry