reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

reklama
Dominique, oby to nie bylo nic groznego:no:

Mada,boszzz co za lekarka.....moja mloda tez krzyczy w nocy i lekarka powiedziala, ze to taki wiek, a nasze dzieci po prostu mocno przezywajace sa:tak:
 
Kubus ma dziś szczepienie i chyba bardziej się boje od niego . Mam uraz do szczepień i zastrzyków Kubus swoje sie nacierpiał za dużo miał tego wszystkiego ! Ale jak trzeba
 
dominique- super, że tak szybko z tymi siuśkami poszło... pamiętam ile ja się męczyłam:baffled: oby wszystko było w porządku!!!

mada- ja pierdziu, ale ty na lekarzy trafiasz:wściekła/y::wściekła/y: jasne już widzę 1,5-roczne dziecko krzyczące "mama, swędzi":no::no: no ale przynajmniej z gardziołkiem jest już lepiej!!! a z tymi pobudkami- to wiesz co, wizyta u neurologa może nie jest takim głupim pomysłem...

a ja z julcia chyba będę musiała sie wybrać do dermatologa, bo ma strasznie suchą skórę- szczególnie na policzkach, zewnętrznej stronie ramion, i łydkach... kupiłam emolium, bo sandra pisała, że bardzo dobre jest... po kilku dniach zobaczymy- jak nie będzie poprawy, pójdziemy do dermatologa
 
Jak nie urok, to sraczka... I to doslownie - wszyscy mamy jakiegos wirusa jelitowego. P. ledwo zywy, jak tez, Pszczola najlepiej funkcjonuje, choc tez ja "goni":baffled::baffled: Ech... A wynikow posiewu moczu jeszcze nie ma, bo taka w 3miescie sniezyca, ze jeszcze nie dojechaly z innego laboratorium:baffled:
 
dominique lepiej już? przerąbane z tymi wirusami:-( jak będą wyniki, to szybko daj znać, mam nadzieję, że już u Was dobrze:tak:
 
Mada, Ty to masz szczescie do lekarzy :baffled: Co to za stwierdzenie, ze "1.5roku i nie gada"! :baffled::baffled::baffled: Sara tez prawie nic nie mowi i nam jeszcze zaden lekarz nie zwrocil uwagi z tego powodu.
Dalej smarujecie sie fioletem? Wyobrazam sobie jak Ami musi wygladac :-D
A jak ten liszaj na brodzie? Zszedl?

Ewus, i co, jak skora Julci? Dalej taka sucha?? Ja zamowilam Sarze serie Emolium na allegro i jestem jakies 25 zl do przodu :tak::-)

Dominique, jak zdroweczko? Przeszlo juz?? Duzo ludzi u nas ma tzw. "grype zoladkowa" :baffled: Pewnie jakies paskudztwo panuje:baffled:
Daj znac jak odbierzesz Pszczoly wyniki :tak: A co w ogole z Twoja tarczyca??
 
Dominique, jak zdroweczko? Przeszlo juz?? Duzo ludzi u nas ma tzw. "grype zoladkowa" :baffled: Pewnie jakies paskudztwo panuje:baffled:
Daj znac jak odbierzesz Pszczoly wyniki :tak: A co w ogole z Twoja tarczyca??

Sraczka przeszla, juz w piatek bylo oki:tak: Tylko P. sie przeziebil i dzisiaj smarka i rzezi:baffled:
Pszczola nie ma bakterii w moczu:tak: Pediatra w piatek na wizycie powiedzial, ze po prostu Pszczola cwiczy wstrzymywanie, a po nocy podobno najlatwiej:confused: (fakt, prawie codziennie po nocy pielucha sucha, ale posadzona na nocnik od razu robi siku i to z litr chyba;-):tak:). Kazal tylko profilaktycznie dawac przez 2-3 tygodnie cebion i herbatke z zurawiny na zakwaszenie moczu, zeby sie jakas zaraza nie przypaletala, bo pszczola lubi sobie z golym tylkiem latac i nie raz, i nie dwa klapnie nim o podloge, a tej przeciez nie sterylizuje...
Co do tarczycy, to biore leki (Euthyrox i witaminy z jodem) i czuje juz lekka poprawe samopoczucia:tak: Najbardziej odczuwam brak "waty na mozgu" i ogolnego otepienia, uff. No i kurde, chyba przez to, ze moj metabolizm zaczyna sie normowac, organizm mi sie oczyszcza i jestem wysypana jak nastolatka jakas:baffled: Ale jest i plus tego - schudlam juz 2 kg:tak: Za 2 tygodnie ide skontrolowac poziom hormonow.
 
Dominique- wiec u Was poprawa- oby tak dalej...no i poczatek konca pieluch :tak::tak::tak:no i fajnie ze lepiej juz z Toba a i laseczka sie z ciebie w dodatku robi:tak::-)
 
reklama
Ewus, i co, jak skora Julci? Dalej taka sucha?? Ja zamowilam Sarze serie Emolium na allegro i jestem jakies 25 zl do przodu :tak::-)

sandra- emolium jest super:tak::tak: już po kilku użyciach skóra wygląda o niebo lepiej:tak::tak: hmmm nawet nie wiedziałam, że na allegro tez można je dostać...

dominique- super, że u was coraz lepiej:tak::tak:
 
Do góry