reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza

Widzę, że dużo wizyt nas dzisiaj czeka. Napięty grafik mamy:-):laugh2: Więc kciuki zaciśnięte za wszystkie lutówki na dzisiejszych wizytach &&&&&&&&&&&&&:rofl2:
I oczywiście czekamy na wieści!!:happy:
 
reklama
Ja się melduję :-) Oczywiście obsuwa była i to 1,5 godziny :baffled: Lekarka wyniki badań krwi i moczu zakwalifikowała do dobrych, więc tu jest OK. Badanie na fotelu tez OK, macica i szyjka jak najbardziej wporządu. Oczywiście USG nie miałam (no prawie, bo wymusiłam chociaż serdeuszko ;-)). Nic... pozostaje mi czekać do piątku na II USG prenatalne i mam nadzieję, ze wtedy napatrzę się na mojego Malucha.

Dalej, dalej... meldujcie się Laseczki :-)
 
Mamusia dobrze że od strony technicznej wszystko ok:-D a na dalsze wieści bardziej ekscytujące będziemy czekać do piątku ;-)

dla innych babeczek &&&&&&&
 
Hej:)
My juz tez po wizycie, po pierwsze i najwazniejsze Szymkowi nie odpadl ogonek i jest 100% potwierdzonym chlopakiem:-), troszke sie wstydzil i zakrywal pepowina, ale tylko na poczatku. Wszystko jest super, lekarz powiedzial ze dzidziol rozwija sie i rosnie ksiazkowo. Wszystkie pomiary idealne, cale 492 gramy szczescia w sobie nosze. Samo badanie usg trwalo 40 minut, sprawdzil chyba kazdy skrawek tego malenkiego ludzika:))) Nie czuje ruchow poniewaz lozysko mam z przodu macicy( na szczescie nie jest to przodujace lozysko) i maluszek woli sobie lezec pleckami do mojego brzucha, wiec pan doktor powiedzial ze predzej poczuje kopniecie w nerke niz w brzuch hihi. I ze wszystkich pomiarow wynika, ze to 22 tydzien ciazy, wiec Szymus jest tydzien starszy niz myslelismy;-). Oficjalne wyniki mamusi +2 kg od poczatku ciazy:)
Dziekujemy za wsparcie i kciuki:)))

mamusiaM- gratulujemy dobrych wiadomosci:)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
O dużo chłopców ja byłam w piątek u położnej infekcja nerki norma u mnie podejrzenia wyrostka 8października się okaże czy szpital i operacja czy wsio w normie :/ ale na 75% dziewczynka i szukam imienia miała być Blanka ale nie podoba się M więc Kalina Jagoda i Róża też nie nie mam pomysłu :/
 
Do góry